Mercedes представив дизель-електричний гібридний кросовер

Автор: Роман Галімон | 09 Вер, 2019

Напередодні Франкфуртського автосалону німецька марка представила позашляховик GLE з новою силовою установкою – дизель-електричною.

Така конструктивна особливість кросовера GLE 350 de має привернути увагу європейських покупців: позашляховик залишився із дизельними тяговими показниками, але при цьому здатний працювати майже без палива.


Читайте також:


Силова установка складена з дволітрового 194-сильного дизеля і електромотора, що розвиває 136 к.с. Сукупно вони видають 320 к.с. і вражаючі 700 Нм крутного моменту. До 100 км/год Mercedes-Benz GLE 350 de здатний прискоритися за 6,8 секунди, а максимальна швидкість обмежена позначкою в 210 км/год при використанні ДВЗ або 160 км/год, якщо розгін на електротязі. За собою машина потягне близько 3 500 кг.

Але куди цікавіше інші показники. GLE 350 de забезпечили системою рекуперації і значною 31,2-кіловатної батареєю, яку можна заряджати від сторонніх джерел електрики. За допомогою спеціального пристрою енергозапас з 10 до 80% поповнюється за 20 хвилин, а від звичайної розетки – за 5 годин. При цьому виробник стверджує, що на електротязі позашляховик здатний проїхати до 90 км (за циклом WLTP). Відповідно, витрата палива в перерахунку на традиційні одиниці у GLE 350 de фактично буде мінімальною – на рівні 1 л на 100 км пробігу.

Проте власникам авто доведеться поступитися вантажним відсіком: об’ємна батарея забере трохи простору, який все ж залишиться значним. Якщо скласти задні крісла, в гібридний позашляховик можна буде помістити до 1 915 літрів поклажі, тоді як у стандартного GLE цей показник становить 2 055 л.

Mercedes-Benz GLE 350 de дебютує вже цього тижня в рамках виставки у Франкфурті. Терміни початку продажів поки не називають, але не виключено, що аналогічну силову установку отримає і представлене недавно крос-купе GLE.

Галерея Mercedes-Benz GLE 350 de 2019 hjre
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz
Фотограф: Mercedes-Benz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest