Mercedes почав продажі «автопілота» 3-го рівня

Автор: Редакція | 06 Тра, 2022
Mercedes Drive Pilot

Автовиробник Mercedes-Benz запропонує систему умовного автономного водіння Drive Pilot, першу схвалену для європейських доріг загального користування, як опцію за 5000 євро.

Mercedes-Benz почав продажі Drive Pilot, першої системи автономного водіння 3-го рівня, схваленої для європейських доріг загального користування, як опцію для моделей S-Class та EQS, починаючи з 17 травня.

Drive Pilot буде коштувати 5000 євро для S-Class і 7430 євро для EQS в Німеччині, повідомив Mercedes у п’ятницю.

Mercedes Drive Pilot

Система дозволяє автомобілю контролювати функції водіння за певних умов, дозволяючи водію робити інші речі, наприклад відповідати на електронні листи. Drive Pilot схвалений для використання на німецьких шосе протяжністю близько 13 000 км зі швидкістю 60 км/год або менше, тобто його основне використання буде в корках або заторах.

Drive Pilot використовує радар, лідар і камери, а також ультразвукові датчики та датчики вологості, щоб надавати дані про дорожні умови комп’ютеру автомобіля. Він контролює швидкість, гальмування та положення на смузі.

Mercedes Drive Pilot

Система може попросити водія взяти контроль у будь-який момент, що є необхідною умовою для 3-го рівня автономності. Якщо водій не відреагує протягом 10 секунд, автомобіль аварійно зупиниться.

Представник Mercedes заявив у п’ятницю, що система буде пропонуватися лише в нових автомобілях і не може бути модернізована, оскільки вона вимагає встановлення додаткового обладнання.

У грудні Mercedes отримав схвалення цієї системи від німецьких регуляторних органів, обійшовши Tesla та інших конкурентів у гонці за отримання сертифікату з умовного безпілотного водіння або 3-го рівня за шкалою SAE.

Mercedes Drive Pilot

Автовиробник збирається сертифікувати систему для продажу в Каліфорнії та Неваді до кінця цього року. За словами представника Mercedes, Німеччина залишається єдиною європейською країною, де дозволяється автоматизоване водіння 3-го рівня.

BMW, конкурент у преміум-класі для Mercedes, сподівається цього року отримати схвалення системи 3-го рівня для свого нового седана 7 серії. Tesla вже давно обіцяє справжню можливість «прибрати руки» для свого пакета Full Self Driving, але все ще вимагає від водіїв бути повністю уважними та готовими взяти на себе управління.

Audi підготувала свій седан A8 для водіння 3-го рівня, але призупинила роботу в 2020 році, а Honda отримала умовне схвалення в Японії в 2021 році на подібну систему, але розгорнула її лише в обмеженому виробництві.

Volvo тестує те, що вона називає «автономним керуванням без нагляду», яке марка прагне зробити доступним для клієнтів у Каліфорнії, перш ніж випустити його на інші ринки.

У Stellantis прогнозують, що 3-й рівень буде доступним до 2024 року.

Mercedes заявляє, що готується до наступного кроку в автоматизованому водінні з встановленням  нової системи Intelligent Park Pilot, яка дозволяє паркувати машину без водія.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News

Галерея Mercedes Drive Pilot:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest