Mercedes «прийняв» виклик від Audi

Автор: Роман Галімон | 10 Кві, 2020

Німецькі автомобільні компанії постійно змагаються одна з одною у соцмережах й не втрачають шансу, аби додати трохи гумору в своїх відповідях.

Компанія Audi організувала челендж #FourRingsChallenge, в якому запропонувала всім охочим викласти чотири кільця у будь-якому способі та зробити фото чи відео своєї роботи. Конкурс є продовженням ініціативи марки, до якої вона приєдналась, та пропонує створити соціальну дистанцію між людьми.

Раніше Audi навіть змінила свій логотип, аби підкреслити важливість залишатися вдома.

Компанія Mercedes теж вирішила приєднатись до цих ініціатив. І якщо раніше вона теж змінила логотип, то тепер виклала відеоролик в якому накреслила чотири кільця на асфальті спортивним автомобілем AMG C 63..

 

Hey Audi, #FourRingsChallenge accepted! As we're all united in the same passion, here we go with our creative contribution. @Audi, we hope you like the result and show us how your handwriting looks like.😉#Audi #Drift #C63 #DrivingPerformance

Опубліковано Mercedes-AMG Четвер, 9 квітня 2020 р.

 

Німецькі виробники вже не вперше жартують один над одним й часто відповідають на челенджи та просто повідомлення один одного в соцмережах.

«Audi, ми прийняли ваш виклик. І тепер покажіть, як виглядає ваш почерк», – написано в повідомленні Mercedes-AMG,

Чим відповість Audi, а це точно станеться, дізнаємось згодом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Mercedes AMG GT-R 2019 року:
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes
Фотограф: Mercedes

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest