Як перетворити Mercedes S-класу на болід Ф1?

Автор: Редакція | 19 Січ, 2021
Болід Ф1 від XF Motorsport

Побудова боліда Формули 1 може бути дуже коштовним заняттям, якщо тільки не створити його вже з існуючого Mercedes-Benz S-класу.

Вочевидь у компанії XF Motorsport працюють дуже пристрасні фанати Формули 1 та команди Mercedes, зокрема. Адже як ще пояснити, що вони вирішили на базі седана Mercedes-Benz S-класу побудувати справжній болід Ф1 зразка 2019 року.
Поки невідомо, де автори відео знайшли креслення боліда Mercedes W10, але вони сповнені рішучості побудувати максимально реальну копію машини зі всіма аеродинамічними елементами. Єдине, що буде трохи «випирати», так це двигун M113 від седана Mercedes-Benz S-класу 2005 року, адже 5-літровий агрегат V8 явно важить біля 180 кг й має інші габарити.

Тим не менш, двигун вже знятий й на ньому будуть оновлені внутрішні елементи та додані два турбокомпресори. Процес гібридизації авторам відтворити не вдалось, тому це буде «звичайний» прокачаний мотор.

До речі, досвід будування спортивних машин у компанії вже є. Як можна побачити з інших відео, раніше вже був створений кастомний болід із переднім розташуванням двигуна (й також від Mercedes), який бере участь у місцевих змаганнях Тайм-Аттак.

Розробники також планують поставити новий болід на 18-дюймові колеса (мабуть готуються до регламенту Ф1 2022 року) та забезпечить відповідну гальмівну систему.
Цікаво, що потужність двигуна передаватиметься через послідовну трансмісію Nissan CD09, а в якості каркаса безпеки виступить трубно-сталеве шасі, яка й має забезпечити відповідну жорсткість та налаштування підвіски схожі з оригінальними у Ф1.

Раніше 27-літровий двигун від танка «втиснули» у Ford Crown Victoria, а VW Golf отримав двигун V8 та задній привід.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея боліда Ф1 від XF Motorsport:
Фотограф: XF Motorsport
Фотограф: XF Motorsport
Фотограф: XF Motorsport
Фотограф: XF Motorsport

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest