VW Golf отримав двигун V8 та задній привід

Автор: Редакція | 12 Жов, 2020
VW Golf RW

Ззовні скромний VW Golf отримав зовсім нетривіальне оновлення у вигляді двигуна V8 від BMW та заднього приводу.

Звісно, існують спортивні версії VW Golf, які відомі під індексами GTI та Golf R, але автомобільні ентузіасти з Фінляндії вирішили довести на що здатна платформа Golf. Фактично, було вирішено створити дріфт-кар.
Побудова машини для дріфтінгу не є точною наукою, але, як правило, вона починається з доступного задньопривідного автомобіля, який має моторний відсік, здатний вмістити потужний двигун. Більш довга колісна база також корисна, оскільки така платформа забезпечує стабільніші заноси.

Проте VW Golf не має жодної з цих якостей, саме тому виклик був ще цікавішим. На відео можна побачити дріфт-кар від команди Maailmanlopun, яка, безсумнівно, володіє вражаючими навичками та чудовим почуттям гумору.

Ззовні «оновлений» VW Golf виглядає наче звичайний хетчбек, за винятком хіба комплекту коліс. Але, якщо завести мотор, то одразу можна почути гул 4,0-літрового двигуна BMW V8 M60B40 й все змінюється.
Завдяки вірно підібраним деталям від BMW, цей VW Golf тепер наче вовк в овечій шкурі. Крім іншого, що ховається під капотом та кузовом, у машини змінена задня підвіска – спеціальна кастомна розробка на основі BC Coilovers.

Нещодавно інший шведський автоентузіаст втиснув 27-літровий двигун від танка у Ford Crown Victoria, а ввстралійці створили 9,5-літровий двигун V12 потужністю 1000 к.с.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Volkswagen Golf GTI 2020 року:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest