Мінівен Kia Carnival скинули з висоти 12 метрів

Автор: Роман Галімон | 28 Чер, 2020
Вертикальний тест Kia Carnival

Мінівен Kia Carnival випробували у незвичайному вертикальному краш-тесті: машину скинули з висоти у 12,6 метрів.

Підрозділ Kia в Новій Зеландії вирішив провести досить унікальний тест на вертикальний аварійний рух, мета якого, окрім видовищності, була в демонстрації горизонтального та лобового зіткнення для тестування здатностей машини поглинати удар.
Але, якщо говорити простіше: мінівен Kia Carnival скинули капотом донизу з висоти 12,6 метрів.

За допомогою крана автомобіль був поставлений на вертикально рівну поверхню, яка імітувала вулиця та була оснащена навіть манекенами, що стояла рівно під кутом у 90 градусів до землі.

Відповідно до відео та розрахунків організаторів, мінівен встиг набрати до зіткнення швидкість у 56 км/год.

При цьому, як зазначає виробник, Kia Carnival ефективно поглинув удар, де виявились пошкодженими лише капот й передній бампер. Також спрацювала структура мінівену загалом: всі зім’яті зони поглинули більшу частину ударів, а подушки безпеки автомобіля розкрились за частки секунд, що завдало мінімального впливу на манекени всередині.
Як підкреслено наприкінці відео, Kia Carnival отримав 5-зірковий рейтинг краш-тестів ANCAP, хоча це стосується моделі 2016 року, а актуальна модель ще не отримала нового рейтингу.

Цікаво, можливо саме цей тест намагався повторити нещодавній новий покупець Kia Carnival, коли розбив мінівен прямо в стіну на виїзді з автосалону.

До речі, Kia вже представила нові зображення нової генерації мінівена на 2021 рік, й він виглядає ще брутальнішим.

Галерея Kia Carnival 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest