Mitsubishi запропонувала автомобільний дезінфектор від COVID

Автор: Редакція | 20 Лис, 2020
Спрей Mitsubishi-dDiamond Premium Care

Японська марка Mitsubishi почала продавати дезінфікуючий засіб для салону автомобіля, який може прибрати всередині машини всі віруси й, зокрема, COVID-19.

У найкращому випадку світ матиме широкодоступну вакцину проти COVID-19 за кілька місяців, й до тих пір всім доведеться захищатись наявними методами, серед яких соціальна дистанція, маски та рукавички.
Проте у Mitsubishi вирішили допомогти з інструментарієм боротьби про «коронавіруса» та запропонували нову послугу з дезінфекції Diamond Premium Care. Фактично, це перший автовиробник, який пропонує щось подібне у національному масштабі на ринку США.

Diamond Premium Care використовує неабразивний, антимікробний спрей у салоні автомобіля та навіть подається у повітропроводи системи кондиціювання. Засіб, до речі затверджений EPA (Управлінням з охорони довкілля США), вбиває 99,9 відсотків вірусів, включаючи COVID-19. Засіб також діє як дезодорант та може покращити запах в автомобілі.

Mitsubishi запевняє, що для обробки салону більшості автомобілів потрібно витратити лише 10 хвилин. Зацікавлені особи мають звернутися до дилерів марки, а ціна послуги починається з 19,95 доларів США.
Цікаво, що у травні Ford розробив для поліційних машин обладнання проти коронавірусу, а деякі виробники почали розробляти системи кондиціювання машин із фільтрами на 2,5 мікрон, що мають не пропускати віруси в салон.

До речі, раніше Motorcar писав як правильно дезінфікувати автомобіль.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Diamond Premium Care:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest