Презентація оновленого кросовера Mitsubishi Eclipse Cross

Автор: Редакція | 27 Кві, 2021
Mitsubishi Eclipse Cross 2021 року

Компанія Mitsubishi Motors в Україні оголосила про презентацію оновленого кросовера Eclipse Cross модельного 2021 року.

Компактний кросовер Mitsubishi Eclipse Cross з’явився у 2017 році й до цього часу встиг отримати кілька оновлень. Останнє було презентовано глобально минулого року, а тепер новинка дісталась України.
Враховуючи, що це «фейсліфтинг» моделі, не варто чекати радикальних перетворень: зміни в основному спостерігаються на затемненій решітці радіатора та новому захисті переднього бампера, що отримав вдосконалену версію фірмової концепції дизайну Dynamic Shield від Mitsubishi.

Mitsubishi Eclipse Cross 2019 рокуMitsubishi Eclipse Cross 2022 року

Найбільш функціональні зміни оновленого Eclipse Cross знаходиться ззаду. Перероблене заднє скло та двері багажника не тільки надають кросоверу витонченіший вигляд, але вони також забезпечують покращений огляд. Задні ліхтарі також змінюються для ширшого огляду ззаду.

Всередині теж відбудуться трансформації: доданий новий 8-дюймовий екран медійної системи (SDA), розміщений тепер ближче до водія та пасажира, а також виробник відмовся від сенсорної панелі управління для більш тактильного регулювання гучності та налаштувань.
Під капотом залишився 1,5-літровий чотирициліндровий двигун із безпосереднім уприскуванням MIVEC, а нещодавно Mitsubishi представила гібридний варіант на деяких ринках Європи. Також обіцяють пропонувати 2,0-літровий атмосферний мотор.

Українська презентація пройде онлайн 27 квітня, о 12.00, на офіційному YouTube-каналі Mitsubishi Motors в Україні.

Глядача перенесуть у віртуальне конструкторське бюро корпорації Mitsubishi Motors, де ведучий в компанії цифрової асистентки Міцу розкажуть про інновації та фірмові технології оновленої моделі.

Під час онлайн-презентації будуть озвучені комплектації, доступні до продажу, а після презентації офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi, компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна», оголосить ціни на кросовер.
До речі, минулого року Mitsubishi оголосила, що зупинить пропонувати нові моделі в Європі, але нещодавно стало відомо про офіційне повернення бренду в Європу з двома новими моделями у 2023 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mitsubishi Eclipse Cross 2021 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest