Mitsubishi L200 протаранив Mercedes SL шефа поліції

Автор: Редакція | 26 Тра, 2021
Mitsubishi L200 таранить Mercedes SL

Співробітник поліції вирішив висловити своє невдоволення шефу департаменту поліції, в якому він працював, протаранивши своїм пікапом особисту машину свого шефа – Mercedes SL.

Інцидент стався на грецькому острові Родос і був зафіксований на відео. На кадрах видно, як пікап Mitsubishi L200 в’їхав прямо в білий Mercedes SL, який стояв безпосередньо перед відділом поліції.
Офіцер кілька разів протаранив припаркований Mercedes, перш ніж вийти з вантажівки, тримаючи в руках кувалду, якою він завдав ще більшої шкоди німецькому спорткупе.

Судячи з фотографій, Mercedes від удару затиснуло під бордюром, що спричинило також ймовірне пошкодження підвіски, тоді як майже кожна частина машин була вдарена, а вікна розбиті.

Стверджується, шо після цього розлючений офіцер увійшов до відділу поліції, розбив двері капітанського кабінету та погрожував йому на очах у приголомшених колег. Врешті-решт чоловіка заарештували, і йому, серед іншого, представлені звинувачення у знищенні приватної власності, нападі та спробі завдати серйозні травми.
Місцеві медіа повідомляють, що офіцер розгнівався на свого начальника після того, як останній наказав провести психіатричну експертизу. Зараз арештований офіцер каже, що йому шкода і він готовий заплатити за заподіяну шкоду.

Минулого року стався подібний інцидент у США, коли розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari GTC4Lusso свого боса.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops

Галерея аварії Mitsubishi L200 та Mercedes SL:
Фотограф: Сarscoops
Фотограф: Сarscoops
Фотограф: Сarscoops
Фотограф: Сarscoops

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest