Mitsubishi Evo IX розбили одразу після виграшу

Автор: Редакція | 03 Тра, 2021
Mitsubishi Lancer Evo 2006

Власник спорткара Mitsubishi Lancer Evo IX 2006 року розбив його одразу після отримання в якості призу.

Святкування отримання бажаного автомобіля перетворилося на прямо протилежну ситуацію. 27-річний Адам Гріффітс виграв автомобіль своєї мрії: червоний Mitsubishi Lancer Evo IX 2006 року завдяки проекту Dream Car Giveaways у Великій Британії.
Автомобіль із пробігом 70 000 миль мав повну історію обслуговування та був у надзвичайно гарному стані для свого 15-річного віку, а новий власник навіть вирушив у далеку подорож, аби забрати машину.

Adam Griffiths was straight over today to collect this stunning Evo IX he won in last nights draw 👌.

A lovely example this was, which I’m sure he will get many happy miles from!

Enjoy 😊

Опубліковано Dream Car Giveaways Вівторок, 27 квітня 2021 р.

 

Проте не минуло й 24 годин, як Гріффітс потрапив у серйозну аварію, в результаті якої Evo був повністю розбитий, як повідомляє видання Wales Online. Проект Dream Car Giveaways також підтвердив інцидент в оновленому дописі в соціальних мережах.

«Як більшості з вас відомо, на жаль, Evo був повністю розбитий в аварії сьогодні вранці, – сказано в заяві DCG. – Головне, що з Адамом все добре, й ми не знаємо, що сталося, і не будемо спекулювати на цьому. Будь ласка, будьте поважними у своїх коментарях. Це може статися з кожним. Ми бажаємо Адаму всього найкращого від DCG».

Тим не менш, через тролінг у соціальних мережах Гріффітсу довелося видалити свою сторінку у Facebook. А деякі дописувачі пишуть навіть на сторінках членів його родини.
«Я винен, я постраждав у цій аварії, і мені доводиться боротися з наслідками, – сказав Гріффітс. – Мені просто пощастило, що мій пасажир не постраждав – машину можна замінити, але деякі речі неможливо».

На двох фотографіях, зроблених на місці події, можна побачити, що передній бампер автомобіля був відірваний, а капот розбитий. Інтеркулер також зруйнований, а двигун, ймовірно, серйозно пошкоджений. За припущенням, передня підвіска також постраждала. З такими пошкодженнями, автомобіль швидше за все потрапить під повне списання.

Конкретних деталей аварії не було розкрито, лише те, що це було зіткнення з іншим транспортним засобом. Жодного алкогольного чи наркотичного сліду не було виявлено, а автомобіль був повністю застрахований.

До речі, раніше вигляд можливого нового Mitsubishi Lancer Evo уявили на неофіційному рендері, а до цього Mitsubishi Evo 8 порівняла з Audi RS3.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея Mitsubishi Lancer Evo 2006 року:
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz
Фотограф: Carbuzz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest