Новий Mitsubishi Lancer Evo з’явився на неофіційному рендері

Автор: Редакція | 31 Бер, 2021
Mitsubishi Lancer Evo 2021 року

Mitsubishi не планує відроджувати модель, проте це не заважає фанам Lancer Evo малювати своє бачення майбутнього спорткара.

Виробник всіляко заперечує чутки про повернення Mitsubishi Lancer Evolution й марка нібито не зацікавлена у відродженні іконічної моделі. Однак, багато прихильників моделі продовжують нею жити, а новий неофіційний рендер від художника Рейна Пріска тому підтвердження.
Звісно, мова дизайну Mitsubishi значно змінилася з тих пір, як Lancer Evo зняли з виробництва у 2016 році, оскільки компанія тепер зосереджується на кросоверах та позашляховиках.

Тим не менш, Пріску вдалось адаптувати новий стиль від сучасних моделей (зокрема, нового Outlander) у новий сміливий дизайн можливого нового покоління Mitsu Evo.

На рендері можна побачити більше хромованих акцентів, надзвичайно тонкі фари, невелику решітку радіатора, спойлер у нижній частині бамперу та капот з подвійною вентиляцією.
Автомобіль має мінімальні зазори між колесами та кузовом, який має у свою чергу мускулисті штампування по бокам. Лінії, що простягаються від передніх дверей та над ручками до заднього крила, лише підкреслюють його спортивність.

Завершує зовнішній вигляд масивне заднє крило, яке протягом багатьох років було основним елементом дизайну Evo. Це допомагає надати седану гоночний екстер’єр, завдяки якому машина й зайняла свою нішу.

За останніми чутками, які датуються 2019 роком, автомобіль може повернутись із двигуном потужністю 341 к.с. (254 кіловат), який візьмуть у моделі Renault Megane RS. Проте за останні два роки багато що сталося з Mitsubishi та глобальним альянсом, до якого вона входить: Renault – Nissan – Mitsubishi.
Торік конгломерат перефокусував свої зусилля, аби три автовиробники не конкурували між собою на одних ринках. Таким чином Mitsubishi залишила Європу, зосереджуючись на регіонах АСЕАН та Океанії, й на розробках позашляховиків та пікапів. А це робить повернення Lancer Evolution досить малоймовірним.

Хоча цьогоріч Mitsubishi підтвердила, що все ж планує повернутись в Європу з двома моделями, а для японського та американського ринків продовжать виробляти седани та хетчбеки. То може надія є?

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition 2015 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest