Новий Mitsubishi Outlander з’явився на першому зображенні

Автор: Роман Галімон | 11 Гру, 2020
Mitsubishi Outlander 2021 перше зображення

Нове покоління кросовера Mitsubishi Outlander 2021 модельного року нарешті отримало своє перше офіційне зображення: поки це лише тізер.

Четверте покоління Mitsubishi Outlander є однією з найочікуваніших новинок 2021 року, а сам кросовер вже неодноразово з’являвся як на шпигунських фото (у вересні минулого року, січні та травні цього року), так й нещодавно стався «витік» зовнішнього дизайну моделі у Мережу.
Мабуть, аби перетягнути більше уваги до офіційних джерел у японській марці вирішили розпочати свою тізерну кампанію й опублікували першу частину «головоломки». Проте, аби розгадати її не потрібно великого досвіду – можна просто засвітити зображення.

Mitsubishi Outlander 2021 перше зображення
Засвітлене зображення Mitsubishi Outlander 2021 року

Фактично, новинка виглядатиме саме так, як й була показана під час «витоку». А якщо збільшити дзеркальне відображення, то можна побачити й задню частину кросовера.

Mitsubishi Outlander 2021 перше зображення
Задня частина  Mitsubishi Outlander 2021 року

При цьому, компанія Mitsubishi Motors відзначила, що попри стратегію альянсу з виходом із декількох ринків, четверте покоління буде доступне в Америці та Азії.

Вочевидь, новий вигляд «Аутлендера» не залежить байдужим жодного фаната кросоверів, тим більш модель схоже виконана у дусі футуристичного концепту Engelberg Tourer.

Концепт Mitsubishi Engelberg Tourer 2019 року

Сам же виробник говорить, що новий «Аутлендер» розроблений під японським девізом I-Fu-Do-Do, що означає «справжній і величний». Технічною базою для позашляховика четвертої генерації, швидше за все, став новий Nissan X-Trail (Rogue), що вже дебютував в США. І це зрозуміло з огляду на економію в рамках автомобільного альянсу.

За очікуваннями, двигуни також будуть спільними з «Ніссаном»: проте, тестована нами плагін-гібридна установка залишиться фірмовою й, навпаки, поставлятиметься партнерам.
Цікаво, що Outlander презентують в Америці – й це знову говорить про пріоритети марки. Хоча дебют покажуть онлайн, а отже трансляція відбудеться на всі країни. Презентація очікується в лютому, а першими ринками для моделі стануть США, Канада і Пуерто-Ріко.

Український офіс бренду поки не підтвердив дебют новинки в нашій країні, але враховуючи, що Outlander має великий вплив на продажі, можна очікувати появу «Чужинця» й в нас, але згодом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mitsubishi Engelberg Tourer 2019:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Motor1
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest