Mitsubishi остаточно презентувала гібридний Outlander PHEV

Автор: Редакція | 29 Жов, 2021
Mitsubishi Outlander PHEV 2023 року

Корпорація Mitsubishi Motors нарешті звершила світову прем’єру плагін-гібридної модифікації Outlander нового покоління.

Раніше цього місяця Mitsubishi вже частково презентувала зовнішній вигляд нового плагін-гібридного кросовера Outlander PHEV, а тепер частково доповнила розкриттям технічної інформації.

Головне у прес-релізі – збільшення ємності акумуляторної батареї та запас ходу. Крім того, на 40% зросла потужність двох електродвигунів, які розташовуються спереду та ззаду.
Електричний кілометраж дорівнює 87 км (раніше було 65 км, хоча в реальних тестах ще менше), а батарея тепер розрахована на 20 кВт-год (було 13,8). Сукупна віддача силової установки невідома, але гібрид у минулому поколінні видавав 224 к.с.

Також з важливого з’явилася система AYC (Active Yaw Control), що оптимізує розподіл крутного моменту між осями. А ще є функція векторизації тяги, яка здійснюється шляхом підгальмовування коліс. Водії зможуть обирати один із семи режимів руху: є кілька позашляхових налаштувань, а також стандартна, спортивна та екологічна.

У Японії продажі Outlander PHEV стартують вже наступного місяця, 16 грудня. Стартова ціна – 4621100 єн, максимальна – 5320700 єн (40688-46848 доларів США).
У першій половині 2022 року поставки почнуться в Нової Зеландії та Австралії, а у США машина дістанеться пізніше. Про презентацію нового покоління Outlander в Європі поки нічого не анонсовано, а про версію PHEV взагалі.

В Україні ж поки теж продається попередня версія «Аутлендера», а плагін-гібридна комплектація взагалі зникла з продажів. До речі, нещодавно Motorcar порівняв Mitsubishi Outlander з іншими кросоверами Nissan X-Trail та Renault Koleos.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Outlander PHEV 2023 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest