Новий Mitsubishi Outlander PHEV повернеться до Європи в 2022 році

Автор: Роман Галімон | 06 Сер, 2021
Mitsubishi Outlander 2022 року

Нове покоління плагін-гібридного кросовера Mitsubishi Outlander PHEV має з’явитись в Європі наступного року.

Японський виробник представив повністю новий кросовер Mitsubishi Outlander на початку цього року й модель вже надійшла в продаж у США та Японії. До Європи модель дістанеться, за припущеннями, до кінця 2021 року.




Тим не менш, як відомо, деякий час поруч із новим поколінням «Аутлендера» продаватиметься й попередня генерація, але лише у комплектації плагін-гібрида PHEV. Повний перехід на нову платформу очікується до кінця цього року й, звісно, першими новинку отримають американські та японські споживачі.

Європейські джерела видання Motor.es зазначають, що завдяки цьогорічним продажам у кількості 26 000 одиниць Mitsubishi Outlander PHEV в Європі, керівництво японського автовиробника тепер змушено переглянути первісне рішення залишити Старий континент.

На разі, вже було оголошено про дві нові моделі, які стартують в Європі у 2023 році, але збиратимуться на базі автомобілів Renault.




Проте й новий Outlander PHEV, побудований на спільній платформі з Nissan, також може з’явитись у Європі протягом 2022 року.

Хоча характеристики новинки ще не відомі, очікується, що Outlander PHEV збереже поєднання 2,4-літрового чотирициліндрового двигуна потужністю 135 к.с. та двох електродвигунів, потужністю 82 к.с. спереду і 95 к.с. ззаду. Новий плагін-гібрид має отримати нову батарею більшої ємності, яка відповідатиме показникам автономності конкурентів із більш ніж 70 км в електричному режимі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

 

Галерея Mitsubishi Outlander 2022 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest