Mitsubishi Outlander незабаром отримає нову версію PHEV

Автор: Роман Галімон | 20 Тра, 2021
Mitsubishi Outlander 2022 року

Плагін-гібридна версія нового покоління кросовера Mitsubishi Outlander PHEV з’явиться вже цьогоріч.

Нова генерація кросовера Mitsubishi Outlander була представлена у лютому 2021 року й тоді вже стало відомо, що певний час поруч із новим «Чужинцем» продаватиметься й версія PHEV у старому кузові.
В принципі, для Європи й України актуальним є третє покоління, а нове четверте планують привезти лише у 2022 році.

Тим не менш, плани Mitsubishi стосовного запуску нового Outlander PHEV вже «просочились» у пресу. Нова модель має з’явитись разом із Eclipse Cross PHEV, що стало відомо із внутрішніх документів звіту щодо фінансового року виробника.

Mitsubishi Outlander PHEV
Плани щодо запуску Mitsubishi Outlander PHEV. Фото: Motor.es

За припущеннями, новий плагін-гібрид буде представлений в Японії вже цього року, а продажі почнуться у 2022 році. Після цього модель почне надходити на інші ринки.

Відомо, що Mitsubishi Outlander PHEV є одним із бестселерів в Європі, де діють пільгові програми для гібридів й покупці нівелюють високу ціну плагін-гібридів завдяки державним програмам. А якщо, це буде нова модель з покращеними характеристиками, то попит на неї може бути ще більшим.
Звісно, компанія поки не розкрила технічних деталей про нову силову установку, але очікується кілометраж в електричному режимі від 80 до 100 кілометрів. Такі характеристики стануть важливим прогресом порівняно з 54 км, які Motorcar теж випробував під час тест-драйву актуальної версії.

Минулого року Mitsubishi вже оголошував, що залишить деякі ринки Європи, проте кілька місяців тому стало відомо, що бренд на базі заводів Renault випускатиме дві адаптовані моделі.

Цікаво, що попри оголошення компанією Mitsubishi про збитки в розмірі 312 мільярдів ієн (приблизно 2 мільярди фунтів стерлінгів) за 2020 фінансовий рік, бренд вже натякнув на відродження автоспортивного бренду Ralliart, а також анонсував підготовку нового позашляховика Airtrek.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Outlander 2022 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest