Mitsubishi повернеться в автоспорт із брендом Ralliart

Автор: Редакція | 14 Тра, 2021
Mitsubishi Ralliart

Mitsubishi підтвердила повернення до перегонів й відродження спортивного підрозділу Ralliart, який раніше здобував успіх в автоспорті.

Генеральний директор бренду Такао Като коротко охарактеризував відродження спортивної програми: «Для клієнтів, які хочуть випробувати наші Mitsubishi, ми випустимо спеціальні аксесуари для нашої модельної лінійки, а також плануємо повернення на автоспортивні події по всьому світу».
Точні деталі плану поки не оприлюднені, але є припущення, що бренд може повернутися на ралі «Дакар» зі спеціально модифікованою версією одного з нових позашляховиків або пікапа L200.

Частиною повернення до автоспорту також стане презентація компанією Mitsubishi лінійки аксесуарів під брендом Ralliart. Агресивні обвіси, більші спойлери, бризговики, багажники на даху та набори логотипів – все це має підкреслити стиль дорожніх автомобілів, але навряд запропонує додаткові характеристики.

Підрозділ Mitsubishi Ralliart був заснований в 1983 році Ендрю Коуеном під тимчасовою назвою «Andrew Cowan Motorsports». Він досяг успіху в кінці 80-х з Galant VR-4, але лише наприкінці 90-х тюнінг-фірма опинилася на чемпіонаті світу з ралі зі своєю версією Lancer Evolution.
Під час свого перебування на вершині, коли пілотом автомобілів був фін Томмі Мякінен, Ralliart здобув чотири поспіль титули чемпіонату світу з ралі за допомогою Lancer Evolution III, IV V та VI. Тюнінг-компанія також здобула 12 перемог на ралі «Дакар» з 1982 року.

Mitsubishi припинила фінансування тюнінгової компанії в 2010 році, посилаючись на фінансовий тиск. На той час компанія була поза WRC протягом трьох років.

Цікаво, що відродження бренду Ralliart відбувається в час, коли Mitsubishi повідомила про збитки в розмірі 312 мільярдів ієн (приблизно 2 мільярди фунтів стерлінгів) за 2020 фінансовий рік.
Японська компанія минулого року вирішила залишити Європу, але нещодавно уклала угоду з Renault, завдяки якій французька марка випускатиме дві моделі Mitsubishi для європейського ринку.

До речі, минулого року Mitsubishi вже представляла спеціальну версію пікапа Strada Athlete, а також L200 перетворювали на експедиційний кемпер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея Mitsubishi Strada Athlete:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментарMitsubishi повернеться в автоспорт
Mitsubishi планує відродити команду WRC?

Про детальні автоспортивні  плани Mitsubishi  не оголосила

Mitsubishi повернеться в "Дакар"?

Mitsubishi поки не розкрила плани про “Дакар”

Що означає Mitsubishi Ralliart?

Ralliart – це автоспортивний бренд Mitsubishi, під яким було виграно кілька титулів WRC та “Дакар”

Чи будуть дорожны версії Ralliart?

Поки Mitsubishi про підготовку комплектів аксесуарів для дорожніх машин
Pin It on Pinterest