Який кросовер обрати? Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos

Автор: Редакція | 27 Жов, 2021
Який кросовер обрати? Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos

Три кросовери знаходяться на межі переходу до нової генерації. А отже давайте порівняємо Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos.

Нещодавно в Україні була презентована версія Renault Koleos для модельного 2022 року й це наштовхнуло на думку про його конкурентів.

З одного боку, французький флагманський кросовер є доволі унікальним автомобілем (принаймні, через його виробництво у Кореї), а з іншого отримав й багато елементів від альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. А отже було б, на нашу думку, логічним порівняти моделі Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos, що продаються в Україні, поки деякі з них не отримали оновлення.
Nissan X-Trail

Відомо, що кросовер Nissan X-Trail четвертого покоління вже дебютував навесні цього року, хоча його американська версія Rogue була презентована ще у червні 2020 року.

Тим не менш, зміна генерації X-Trail в Україні лише очікується, а отже поки дилери продаватимуть третє покоління кросовера й, можливо, надаватимуть непогані знижки.

Враховуючи, що оновлений Koleos пропонуватиметься в нашій країні лише з одним 2,5-літровим бензиновим двигуном, для правильного порівняння були обрані також схожі комплектації у «конкурентів».

Так, нісанівський SUV має аналогічний двигун, але лише починаючи від комплектації Acenta. Хоча японський бренд може також запропонувати 2,0 літровий бензиновий двигун та 1,6-літровий дизель.

Технічні характеристики Nissan X-Trail

При цьому, X-Trail також має аналогічну коробку передач X-Tronic CVT (варіатор), а отже два кросовери технічно дуже схожі. Хоча Koleos можна замовити з переднім приводом, або повним. А ось X-Trail з 2,5-літровим двигуном продається лише з приводом на всі колеса.

Кросовери також мають однакову колісну базу, але дизайнерам Renault вдалось отримати більше простору всередині. Наприклад, ширина Koleos – 2063 мм, а X-Trail – 1820 мм.

Якщо ж говорити про ціну, то, звісно, можна знайти дешевший варіант X-Trail у базовій комплектації за 621 000 грн, але зі згаданим 2,5-літровим двигуном цінник починається від 796 710 грн, що звісно більше за ціну «Колеоса».
Mitsubishi Outlander

Новий Mitsubishi Outlander теж вже існує, але поки не планує з’являтись в Україні. Марка представила нове покоління поки за межами Європи й анонсувала появу нового «Чужинця» в нашій країні, а нещодавно взагалі зняли з продажів версію PHEV.

Й хоча новий «Аутлендер» побудований на базі останньої генерації Nissan X-Trail, проте продавана в Україні версія все ще дуже відрізняється.

По-перше, Mitsubishi Outlander третього покоління має меншу колісну базу й меншу повну масу. По-друге, цей кросовер оснащений зовсім іншим двигуном та трансмісією. Хоча, фактично, якщо порівнювати лише цифри, то показники максимальної швидкості, розгону та витрат у всіх претендентів не дуже й відрізняються.

Технічні характеристики Mitsubishi Outlander

При цьому, звісну, кросовер від Mitsubishi можна придбати й з 2,0-літровим двигуном та передні приводом, але «чистоти експерименту» до порівняння потрапила 2,4-літрова версія, що оснащається лише повним приводом.

Фішкою ж «Аутлендера» можна вважати великий багажник, в якому в цій комплектації навіть пропонуються два додаткових сидіння.

До речі, про тест-драйв Mitsubishi Outlander наша редакція писала в детальному огляді.
Renault Koleos

Про Renault Koleos наша редакція теж писала багато: й про дорестайлінгову версію й про минулорічні комплектації.

Тим не менш, досі на наших дорогах не було помітно багато «Колеосів». Можливо, через те, що пропонувалась лише дизельна версія? А, можливо, що ціни на флагманський французький позашляховик були майже біля 1 мільйона гривень?

Тепер марка переглянула цінову політику й Koleos дійсно може стати конкурентом X-Trail та Outlander. Тим більше, що останні рано чи пізно змінять покоління та суттєво зростуть у ціні, а «француз» поки не планує міняти генерацію. Принаймні, офіційно таких планів не оголошено.

Проте, Renault планує щорічні оновлення для «Колеоса» й цьогоріч він отримав нову світлодіодну техніку та навіть динамічні показчики повороту.

Технічні характеристики Renault Koleos

Можливо, в різноманітності цін та комплектацій Renault Koleos програє своїм конкурентам, але марка пропонує додаткові знижки через свої програми, які майже переграють найдешевші варіанти Nissan X-Trail та Mitsubishi Outlander. А додавши лише 60 000 гривень можна отримати вже повнопривідну версію «Колеоса»

Звісно, на колір й смак товариш не всяк, але щось підказує, що незабаром на дорогах України можна буде побачити більше саме французьких кросоверів.

Порівняння Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментарЯкий кросовер обрати? Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander, Renault Koleos?
Які переваги Nissan X-Trail?

Переваги Nissan X-Trail полягають в різноманітності його комплектацій та двигунів

Які переваги Mitsubishi Outlander?

Mitsubishi Outlander має великий багажний та додаткові місця

Чи отримали Nissan X-Trail та Mitsubishi Outlander нові генерації

Nissan X-Trail, Mitsubishi Outlander отримали нові генерації, але вони поки недоступні в Україні

Які переваги кросовера Renault Koleos?

Renault Koleos нещодавно оновився та пропонує новий двигун. Ціни на французький позашляховик також знижені
Pin It on Pinterest