Mitsubishi знову анонсувала відродження Ralliart

Автор: Редакція | 20 Гру, 2021
Тізер Mitsubishi Ralliart

Компанія Mitsubishi вирішила зробити другу спробу за цей рік у відродженні автоспортивного бренду Ralliart. Прототип має дебютувати на автосалоні в Токіо.

Цьогоріч Mitsubishi вже заявляла про прагнення відродити бренд Ralliart та навіть натякала на повернення до перегонів.

Проте, у листопаді з’ясувалось, що все відродження відомого автоспортивного імені звелось до рестайлінгового пакету, яким можна прикрасити стандартні моделі Mitsubishi Pajero Sport та Triton.

Тим не менш, можливо, виробник почув невдоволення фанатів марки й пообіцяв глибше доопрацювання. Новий проект представлять на автосалоні в Токіо (відкриється 14 січня) й вже  продемонстровано перший тізер майбутньої новинки.

На зображенні показана частина корми з бампером та масивним дифузором, прикрашеним логотипом Ralliart. Також можна побачити тонкі червоні відбивачі та вертикальні світлодіодні стрічки по центру. Відсутність видимого патрубка випускної системи створює припущення про повністю електричний автомобіль.

Mitsubishi Outlander PHEV 2022 року
Mitsubishi Outlander PHEV 2022 року

Раніше також були чутки, що Mitsubishi готує до виходу потужну версію плагін-гібридного Outlander PHEV, й можливо концепт під брендом Ralliart й вкаже напрямок дизайну всіх майбутніх «заряджених» моделей суббренду.

На Токійському автосалоні Mitsubishi представить й Kei EV – передсерійний електричний кеі-кар. У продаж на домашньому ринку він надійде наступного фінансового року (з квітня 2022 до березня 2023 року).

Автомобіль із нульовим рівнем викидів розроблений разом із Nissan, і вже навіть відома його приблизна вартість – близько 18 000 доларів з урахуванням субсидій на електромобілі. Згідно з вимогами, він не має бути довшим за 3,4 метра, ширшим за 1,48 метра, вищим двох метрів і потужнішим 63 к.с.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest