Mitsubishi Pajero Sport отримав комплектацію Ralliart

Автор: Редакція | 27 Лис, 2021
Mitsubishi Pajero Sport Ralliart

Позашляховики Mitsubishi Pajero Sport та пікап Triton офіційно отримали комплектації Ralliart. Проте лише у вигляді наклейок.

Mitsubishi дотримала свою обіцянку і повернула знаменитий бренд Ralliart після десятирічної перерви. Однак повернення автоспортивного дивізіону в Таїланд – це не те, на що сподівалися фанати марки після оголошення ще в травні.

Mitsubishi Ralliart тепер офіційно доступний як пакет аксесуарів у Країні посмішок, спеціально для позашляховика Pajero Sport (на деяких ринках відомого як Montero Sport) та пікапа Triton (також відомого як Strada). Проте справжні прихильники бренду все ж до останнього сподівались на появу налаштувань, орієнтованих на продуктивність моделей, а не лише на естетичні доповнення.

Що входить у комплектацію Mitsubishi Ralliart?

Mitsubishi Ralliart

Для Pajero Sport пакет аксесуарів Ralliart включає червоні оздоблення переднього та заднього бамперів, чорний спойлер задньої двері, з’єднаний з чорним дахом, молдинг арок крил, бризковики, килимки та бічні наклейки Ralliart. Triton також отримує передні аксесуари Ralliart, бічні наклейки, бризковики та килимки, хоча для вантажної зони є додатковий захист.

Цікаво, що пакет Ralliart доступний лише для задньопривідних варіантів обох моделей, причому пікап отримує пакет як із подвійною, так й одинарною кабіною. Варіанти кольорів обмежені чорним і білим для обох транспортних засобів.
На жаль, немає жодної інформації про наступні пропозиції Ralliart від Mitsubishi, як й про доступність аксесуарів для повнопривідних варіантів у майбутньому.

Що ще важливіше, поки незрозуміло чи піде бренд Ralliart далі естетичних оновлень. Раніше від Mitsubishi навіть лунали повідомлення, що бренд повернуться в автоспорт, а також ходили чутки, що Mitsubishi Outlander PHEV стане першою моделлю Ralliart.

Але тепер, коли автоспортивний бренд перетворили просто на пакет аксесуарів, наступний крок «діамантового» бренду важко спрогнозувати.

Раніше також були припущення, що Mitsubishi Ralliart може відродити бренд Evolution, які не один раз були спростовані.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея комплектації Mitsubishi Ralliart:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest