Mitsubishi Ralliart може відродити бренд Evolution

Автор: Редакція | 03 Сер, 2021
Mitsubishi Outlander Dakar 2007 року

Спортивний підрозділ Mitsubishi Ralliart начебто збирається відродити бренд Evolution на основі кросовера Outlander PHEV.

У травні Mitsubishi вже оголосила про наміри «перезапустити» спортивний підрозділ Ralliart, й тепер стало відомо, що кросовер Outlander PHEV має стати першою «прокачаною» моделлю, яку готували для показу на Токійському автосалоні 2021 року.
Проте, організатори скасували подію через погіршення ситуації з COVID-19 й тепер незрозуміло, коли і де бренд зможе показати новинку.

За версією місцевих видань, Outlander PHEV повинен був отримати додатковий логотип Evolution та виглядав би агресивно. Стиль нібито отримав натхнення від ралі-рейдових машин. Це мало ще раз підтвердити наміри виробника повернутися на відомі ралі-рейди типу «Дакар», де в минулому Mitsubishi й здобували перемогу.

За припущеннями, виробнича версія Outlander PHEV Evolution буде запущена в Японії в червні 2022 року. Проте незрозуміло як Mitsubishi виділятиме Evolution від стандартного Outlander PHEV, адже традиційно такі моделі не мають значних оновлень силових агрегатів та інших частин для підвищення продуктивності.
У фінансовому звіті Mitsubishi за фінансовий 2020 рік компанія оголосила, що відроджує бренд Ralliart. Автовиробник поки не розкрив багато деталей щодо плану на бренд. Були припущення, що ця стратегія може включати навіть участь в автоспорті, що підтримується деякими акціонерами.

Mitsubishi закрила бренд Ralliart у 2011 році після 27 років існування. Світовий економічний спад того часу не зробив підрозділ фінансово життєздатним. Проте минулого року Mitsubishi вперше за довгий час отримала прибуток й частково завдяки новому «Аутлендеру».

Нове покоління Outlander PHEV надійде у продаж спочатку в Японії, а потім в США у другій половині 2022 року як модельний 2023 рік. Компанія обіцяє кросоверу більшу потужність, більший акумулятор і більший діапазон електроенергії. Новинка має запропонувати три ряди для семи осіб, як й стандартному новому Outlander.

На даний час, нова генерація кросовера Mitsubishi Outlander, яка була представлена у лютому 2021 року, ще продається поруч із версією PHEV у старому кузові.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Mitsubishi Outlander PHEV 2023 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest