Mitsubishi не планує відроджувати Lancer Evolution

Автор: Роман Галімон | 25 Чер, 2021
Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition 2015 року

Незважаючи на запит акціонерів, Mitsubishi не збирається відроджувати виробництво культової моделі Lancer Evolution.

Коли у Mitsubishi оголосили про відродження бренду Ralliart в травні, з’явилась слабка іскра надії на інше повернення – відомого спортивного автомобіля Lancer Evolution.
Хоча повторна поява Ralliart головним чином пов’язана з розробкою лише аксесуарів та пакетів для наявних моделей, генеральний директор MMC Такао Като зазначив, що японська марка також розглядає можливість участі в автоспорті.

Однак японська газета Response повідомила, що Lancer Evolution не з’явиться – або, принаймні, її поки що немає в планах.

Інформація надійшла від самого Като, який сказав, що хоче це зробити, але компанія повинна спочатку стати на ноги. За його словами «компанія все ще недостатньо сильна».
Крім того, згідно з повідомленням, акціонери MMC фактично вимагають повернення бренду Lancer Evolution. Й це трохи дивно, враховуючи, що акціонери зазвичай дбають про прибуток, а не про імідж компанії, але можна припустити, що ореол спортивного автомобіля був би важливим фактором у зусиллях компанії повернути знаковість автомобілям Mitsubishi.

Само собою зрозуміло, що електрифікація – і її дорогий розвиток – відіграє величезну роль у рішенні Mitsubishi не ставити у пріоритет повернення Lancer Evolution. Mitsubishi також відносно сильна на ринку гібридних автомобілів та позашляхових машин, і Като прагне заробити на цьому фронті, аби підняти компанію на ноги.

Слід зазначити, що Mitsubishi тепер розробляє свою лінійку в рамках Альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi, й виробнику відведена провідна роль лише в регіоні АСЕАН, хоча у 2023 році в Європі все ж мають з’явитись дві нові моделі.
Залишається лише сподіватись, що рано чи пізно логотипи Evo повернуться, й раніше Motorcar писав, як нове покоління культової моделі могло б виглядати.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Lancer Evolution Final Edition 2015 року:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest