Mitsubishi закриє завод із виробництва позашляховика Pajero

Автор: Редакція | 25 Лип, 2020
Mitsubishi Pajero Final Edition

Японський бренд Mitsubishi вирішив остаточно закрити завод, де виробляється культовий позашляховик Pajero.

Після чотирьох десятиліть виробництва, у Mitsubishi почали виводити Pajero з декількох ринків, в тому числі з Японії та країн Європи. Проте для деяких експортних ринків позашляховик ще виробляється.

Однак, за даними видання Nikkei, не пізніше наступного року Mitsubishi Pajero остаточно знімуть із виробництва. Як стверджують джерела, це стане одним із пунктів стратегічного плану, прийнятого в Mitsubishi слідом за колегами у альянсі з Renault та Nissan.
Деталі Mitsubishi має оголосити офіційно 27 липня, але, за припущеннями, виробник за рахунок реалізації нової стратегії прагне заощадити до 100 мільярдів ієн (майже мільярд доларів).

Поки відомо про наміри не тільки згорнути виробництво позашляховика на заводі дочірнього підприємства Pajero Manufacturing в Сахахогі, але й закрити сам завод. Правда, станеться це не одночасно: підприємство розформують до 2023 року. Крім Pajero, там випускають кросовер Outlander і мінівен Delica, але їхнє складання переведуть на інші виробничі потужності компанії.
Стосовно наступника моделі, то офіційно про його розробку поки не повідомлялося, але, за чутками, Pajero чекає та ж доля, що й новий Outlander – стати технічним близнюком позашляховиків Nissan.

Раніше появу Mitsubishi Pajero прогнозували у 2021 році, а нещодавно у Mitsubishi почали говорити про новий модельний ряд для 2021 року, зокрема оновлений хетчбек Mirage 2021 року та оновлення двох кросоверів Outlander та Eclipse Cross.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi Pajero Final Edition:
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi
Фотограф: Mitsubishi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest