«Найшвидший» у світі лімузин знову виставили на аукціон

Автор: Редакція | 30 Бер, 2021
Learmousine

Автомобіль побудований на базі літака Lear знову виставили на аукціон. Власник прагне продати унікальний лот за кілька мільйонів доларів.

Лімузин відомий як «Learmousine», отримав свою назву від літака Lear, на основі якого й був побудований.
Машину створив Ден Гарріс зі штату Орегон, використавши фюзеляж приватного літака та з’єднавши його із спеціальною сталевою рамою. Як повідомляється, процес зайняв два роки, аби провести дослідження, проектування та розробку.

Learmousine пофарбований у темно-червоний колір, і оскільки він більше не працює як літак, бокові мотори реактивних турбінних двигунів замінені на динаміки.

Живлення йде від 8,1-літрового двигуна V8 із вантажівки Chevrolet Vortec потужністю 400 к.с., і хоча автомобіль важить 5443 кг, він все одно може досягати 160 км/год.
Вперше Learmousine «засвітився» у 2019 році, коли був представлений в епізоді шоу «Курйозні поїздки» (Ridiculous Rides). Власник нібито вклав в авто понад 1 мільйон доларів, й на той момент був готовий розлучитися з нею лише за 5 мільйонів доларів.

Проте на аукціоні Mecum, куди привезли автомобіль на торги з 23 по 28 червня 2020 року, його не вдалося продати. Пропонована ціна досягла лише 600 000 доларів.

Тепер власник спробує ще раз продати машину, на аукціоні з 14 по 22 травня 2021 року.
До речі, на першому аукціоні лімузин продавався із 44-футовим причепом та пікапом Chevrolet 2500 HD 2015 року для перевезення. Проте тепер у переліку майбутніх лотів жодної згадки про вантажівка та причіп немає.

Раніше завдяки умільцям 27-літровий двигун від танка «втиснули» у Ford Crown Victoria, а VW Golf отримав двигун V8 та задній привід.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Cars Coops

Галерея Learmousine:
Фотограф: Mecum Auctions
Фотограф: Mecum Auctions
Фотограф: Mecum Auctions
Фотограф: Mecum Auctions
Фотограф: Mecum Auctions
Фотограф: Mecum Auctions

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest