У Німеччині почався бум на електрокари

Автор: Редакція | 17 Лип, 2020

Через збільшену державну підтримку, дилери відчувають дефіцит співробітників і не справляються із ростом продажів.

Прийняті в Європі безпрецедентні заходи підтримки ринку електромобілів привели до істотного зростання попиту, відзначають аналітики Bloomberg NEF. Це пов’язано з істотним зниженням вартості придбання таких машин.

Так, в Німеччині на покупку нового електрокара пропонується знижка в 9 тисяч євро. Це дозволило місцевому дилеру Autohaus Koenig запропонувати електрокари Renault Zoe в лізинг з нульовим початковим платежем.
Щомісячний платіж при цьому складає всього 69 євро, а наприкінці угоди (після трьох років) користувач отримує можливість викупити автомобіль, витративши на нього в сумі лише 12 999 євро при тому, що машина коштує 27 675 євро.

У компанії, яка об’єднує 50 дилерських центрів, за 20 днів із початку акції продали у лізинг 300 електрокарів Renault Zoe. Могли б продати й більше, але не вистачає продавців, скаржиться дилер.

Найдешевша пропозиція в Німеччині зараз – лізинг електричних Smart за 9,9 євро на місяць і Zoe за 39 євро в місяць, але з внесенням попереднього депозиту. У Франції, де дотації становлять 7 тисяч євро, лізинг Zoe обійдеться в 79 євро в місяць.
Видання зазначає, що дотації носять тимчасовий характер, тому для збереження попиту самі електрокари повинні подешевшати. Експерти Bloomberg NEF прогнозують, що вартість електрокарів і аналогічних бензинових машин урівноважиться до 2025 року.

Також раніше у ЄС заявляли про заохочення купівлі нових машин пільговою утилізацією старих, а продажі електрокарів BMW теж здивували ростом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Renault Zoe 2019 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest