Nio представив нове електричне крос-купе EC6

Автор: Роман Галімон | 03 Січ, 2020

Амбітна китайська компанія Nio представила купеподібний кросовер EC6, який стане третім автомобілем виробника, коли надійде у продаж у вересні 2020 року.

Нова машина, яка базується на позашляховику ES6 аналогічного розміру, була презентована на днях компанії Nio в Шеньчжені.

 Читайте також:

Лінійка EC6 матиме версію Performance-top-Performance, яка використовує два електродвигуни: двигун постійного струму потужністю 160 кВт на передній осі та індукційний блок на 240 кВт ззаду. Вони об’єднатимуться, пропонуючи розгін до «сотні» за 4,7 сек, тоді як його батарея потужністю 110 кВт-год запропонує діапазон більше 595 км.

EC6 використовує аналогічний дизайн, що й ES6 та більший кросовер ES8, але має більш похилу лінію даху ззаду. Він також має великий панорамний скляний дах. Як й в інших моделях Nio, в його просторому інтер’єрі переважає великий сенсорний екран, розташований вертикально в центрі приладової панелі.

Nio запевняє, що повні технічні деталі моделі будуть підтверджені в липні, а постачання розпочнеться у вересні.

Цікаво також, що компанія Nio вже виставила свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі, і, хоча говорить про глобальні плани, в даний час продає автомобілі лише в Китаї. За даними Autocar, виробник вже накопичив значні втрати за свою коротку історію, що викликає питання серед фінансових аналітиків та необхідність пошуку нового фінансування для досягнення планів зростання.

 

Галерея Nio EC6:
Фотограф: Nio
Фотограф: Nio
Фотограф: Nio
Фотограф: Nio

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest