Nissan анонсував шість електрифікованих новинок

Автор: Редакція | 24 Бер, 2022
Nissan Ambition 2030

Компанія Nissan замінить моделі з двигуном внутрішнього згорання на три електромобілі та три гібриди.

Nissan показав оновлену електрифіковану модельну лінійку спеціально для Європи, яка складається з трьох гібридів і трьох повністю електричних моделей.

Цей модельний ряд стане початком стратегії компанії Ambition 2030, згідно з якою вона до кінця десятиліття розширить свій асортимент за допомогою 23 нових моделей, включаючи 15 нових повністю електричних транспортних засобів. Частина плану передбачає інвестиції в акумуляторні технології та заводи по всьому світу.

З наступного року компанія відмовиться від нових моделей лише з ДВЗ після свого рішення припинити інвестувати в технології, щоб відповідати нормам викидів Euro 7. Очікується, що до кінця 2026 року 75% загального обсягу продажів складатимуть електрифіковані моделі.

Лінійка гібридів Nissan буде складатися з Juke Hybrid, який оснащений 1,6-літровим двигуном потужністю 92 кінських сил у поєднанні з електродвигуном потужністю 48 кінських сил, а також новими варіантами e-Power Qashqai та X-Trail.

Nissan Qashqai e-Power

Тим часом Leaf продовжить очолювати електричну лінійку марки до появи позашляховика Ariya пізніше цього року. До них обох приєднається Townstar, компактний автомобіль марки, який забезпечує запас ходу до 285 км.

Гійом Картьє, голова Nissan Europe, сказав: «Nissan рухається до електрифікованого майбутнього, де Європа лідирує. Ми встановили чіткий напрям через Ambition 2030, і з нашою новою електрифікованою лінійкою ми справді прокладаємо шлях до сталого майбутнього».

«Використовуючи нашу глобальну присутність та партнерські відносини з Альянсом, це знаменний момент для Nissan в Європі з появою нашої найповнішої пропозиції продуктів на сьогоднішній день».

Nissan також стверджує, що розробить «комплексну енергетичну екосистему електромобілів» з метою оптимізації та розширення управління енергією акумулятора. Його «флагманська виробнича екосистема» буде базуватися в Сандерленді і працюватиме на відновлюваних джерелах енергії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest