Nissan Leaf нового покоління «став» кросовером

Автор: Редакція | 18 Чер, 2022
Nissan Leaf 2024 року

Наступне покоління Nissan Leaf набуває нові форми й відповідно до оприлюднених патентних фото може стати кросовером.

Минулого року Nissan представив одразу чотири концепти електромобілів, серед яких один отримав назву Chill-Out.

Поділяючи архітектуру CMF-EV та двомоторну систему повного приводу з майбутнім позашляховиком Nissan Ariya, цей кросовер поки найбільше просунувся до реалізації.

Від хетчбека до кросовера

Nissan Leaf 2024 року

Видання Motortrend знайшло докази, що концепт Chill-Out готується до запуску в виробництво, про що свідчать патентні зображення, опубліковані в європейській патентній базі даних за травень.

Вже неодноразово припускалось, що наступником для Leaf стане компактний кросовер із невеликим кліренсом й новинка зможе отримати нові технології та зробити справжню революцію «Ліфа».

Nissan Leaf 2024 року

Наступне покоління Nissan Leaf, ймовірно, також може піти шляхом розвитку хетчбеку Bolt, який виріс у кросовер Bolt EUV.

Запатентований Chill-Out вже має подібність до деяких конкурентів: Hyundai Ioniq 5, Kia EV6 і Ford Mustang Mach-E. Це все компактні та середньорозмірні електричні кросовери з яскравим дизайном.

Від концепту до виробництва

Nissan Chill-Out

Автомобіль на патентних зображеннях, безумовно, теж яскравий: він поділяє стрімку лінію даху з концептом Chill-Out, має гострий «ніс» та оригінальний дизайн задньої частини. Великі колеса концепту замінені тут більш звичайними, хоча шини все низькопрофільні, як у шоу-кара.

Проте є й деякі відмінності: запатентована конструкція має трохи довшу задню частину (більше заднього звису за задніми колесами) і квадратний капот. Прохолодні задні ліхтарі виглядають як світлодіодні й нагадують дизайном аналогічні у нового спортивного автомобіля Z, що говорить про правдоподібність підготовки моделі до виробництва.

Nissan Chill-Out

На жаль, патент не говорить нічого про інтер’єр автомобіля, який на концепті був фактично без керма. Звісно, новинка матиме й кермо, й педалі, й відносно нормальну приладову панель.

Ближче до реалізації концепт Chill-Out отримає ще більше від кросовера Nissan Ariya, у якого можуть запозичити передній й повний привід, не кажучи вже про більший діапазон пробігу та потужності, ніж надає поточний Leaf (до 363 км і 214 к.с.).

Хоча шоу-кар мав твердотільну батарею, проте навряд чи Nissan встигне підготувати нову акумуляторну технологію до старту виробництва нового покоління Leaf. Автомобільний альянс Renault-Nissan-Mitsubishi планує почати виробництво твердотільних акумуляторів лише у 2028 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Nissan Leaf 2024 року:
Фотограф: Motortrend
Фотограф: Motortrend
Фотограф: Motortrend
Фотограф: Motortrend

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest