Новому Nissan Qashqai пообіцяли нові двигуни

Автор: Редакція | 16 Січ, 2021
Nissan Qashqai 2021 року (тізер)

Японський виробник Nissan анонсував двигуни для нового покоління кросовера Qashqai: у Європі продаватимуть лише гібриди – помірні та повноцінні.

Попри те, що третє покоління Nissan Qashqai вже з’являлось як на шпигунських фото, так й рендерах, виробник продовжує тізерну кампанію й не поспішає розкривати модель. Місяць тому з’явились перші зображення інтер’єру новинки, а тепер бренд розповів про силові установки, які отримає кросовер. Всі вони будуть електрифікованими, у всякому разі – в ЄС.
e-Power як стандарт

Nissan Qashqai 2021 року (тізер)

Топовою стане система e-Power, яка вже кілька років встановлюється в Японії на мінівени Note і Serena, але європейцям досі не пропонувалася.

Це гібрид послідовного типу без механічного зв’язку між ДВЗ та колесами: 1,5-літровий 157-сильний бензиновий двигун лише виробляє енергію для батареї, яка живить 140-кіловатний (190-сильний) електромотор, котрий безпосередньо й приводить машину в рух.

За своїми їздовими характеристиками Nissan Qashqai e-Power можна порівняти із повноцінним електромобілем, що розганятиметься з місця швидше більшості конкурентів (паралельних гібридів).

Така силова установка має три режими роботи: Standard, Sport та Eco – а також функцію e-Pedal, вперше реалізовану на Leaf другого покоління. При її активації (у «Ліфа» для цього є кнопка на центральній консолі) звичайну педаль акселератора можна використовувати не тільки для прискорення, а й для уповільнення, а також утримання автомобіля на підйомі або спуску. За оцінкою «Ніссана», водії зможуть обходитися однією педаллю 90% часу за кермом.
Помірні гібриди

Nissan Qashqai 2021 року (тізер)

Крім повноцінного гібрида, європейцям запропонують помірний, з 1,3-літровим бензиновим турбомотором і допоміжною 12-вольтовою системою, яка дозволяє економити паливо та може додати 6 Нм тяги на час до 20 секунд для швидшого прискорення.

Такий двигун буде представлений у двох версіях – на 140 і 160 к.с. Перша може поєднуватися з шестиступеневою механікою й переднім приводом, для другої доступні варіатор нового покоління і опціональний повний привід. В останньому випадку передбачені п’ять режимів водіння: Standard, ECO, Sport, Snow та Off-Road.

Світова прем’єра нового Nissan Qashqai відбудеться навесні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan Qashqai 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest