Новий Nissan Qashqai знову «представили» на рендерах

Автор: Редакція | 03 Гру, 2020
Nissan Qashqai 2021 рендер

Японський кросовер Nissan Qashqai нового покоління має стати справжньою революцією на ринку компактних позашляховиків й саме тому так багато уваги прикуто до цієї моделі.

Нещодавно Motorcar вже писав про перші рендери третього покоління Nissan Qashqai, які з’явились на основі перших офіційних зображень кросовера.

Тепер іспанське видання Motor.es підготувало своє бачення новинки й воно дуже збігається із вищезазначеним.
Видання вважає, що поява нового покоління Nissan Qashqai стане переломним моментом для Nissan в Європі. Оновлення моделі може сформувати справжній «центральний стовп» лінійки продаж Nissan на Старому континенті та, безсумнівно, вплине на майбутнє компанії.

Поворотний пункт

Nissan Qashqai 2021 року (тізер)

Очікується, що третє покоління стане справжнім поворотним пунктом в історії «Кашкай». Ця модель, яка показує надзвичайні показники продажів, зазнає всебічного оновлення в ключовий момент для європейської автомобільної промисловості.

Крім того, нове покоління з’явиться в перехідний період: в той час, як «дизель» прискореними темпами втрачає позиції, а електрифікація набуває популярності, зростає важливість технологій, пов’язаних із підключенням машин до мережі та безпілотними технологіями.

Nissan знає про ці тенденції й саме тому Qashqai буде адаптуватися та вдосконалюватися у певних ключових сферах, щоб відповідати новим вимогам європейських водіїв. Процес проектування моделі був проведений командою Nissan Design Europe, штаб-квартира якої знаходиться в Лондоні. Розвиток взяв на себе Nissan Technical Center Europe, розташований у Кренфілді, також у Великій Британії.
Базою, обраною для третього покоління Qashqai, є платформа CMF-C – це архітектура, яка дозволяє здійснити плани з подальшою електрифікацією, яку Nissan передбачає для цієї моделі.

Виробник вже зазначив, що завдяки використанню матеріалів, які є більш легкими, а також стійкими, вдалося зменшити вагу кузова на 60 кілограмів, одночасно збільшивши його жорсткість на кручення на 41% порівняно з попередньою моделлю. Всі ці зміни безпосередньо впливають на ефективність та налаштування автомобіля.

Зовнішній дизайн нового Nissan Qashqai 2021 року

Nissan Qashqai 2021 року (тізер)
Nissan Qashqai 2021 року

Якою буде естетична еволюція? Чи можна буде ідентифікувати нову модель неозброєним оком як Qashqai? Беручи до уваги велику кількість шпигунських фотографій, зроблених на сьогоднішній день, доступну інформацію та тізер, опублікований самим Nissan, вже можна передбачити, яким буде новий Nissan Qashqai 2021 року.

Він збереже певною мірою пропорції нинішньої моделі. Він й надалі буде впізнаваний як Qashqai, однак він прийме нову філософію дизайну, якої дотримується Nissan. Нова мова особливо яскраво проявиться попереду.
Серед найбільш характерних особливостей буде нова решітка у формі літери V з характерним малюнком, який оточений хромованою обробкою. Будуть також кілька цікавих нових світлових рішень, які використовують світлодіодні технології. До речі, форма бампера, повітрозабірники та пластикові крила ще можуть змінитись в останній момент.

Технологічний інтер’єр нового Qashqai

Nissan Qashqai 2021 рендер
Шпигунське фото інтер’єра Nissan Qashqai 2021 року. Фото: Motor.es

Інтер’єр нового Qashqai стане продовженням нещодавно оновленого Nissan X-Trail. Приладова панель буде повністю цифрова. У верхній частині центральної консолі буде встановлено новий сенсорний екран, який буде значних розмірів і стане «нервовим центром» інтер’єру. Це буде ключовим компонентом в управлінні інформаційно-розважальною системою.

Nissan Qashqai 2021 рендер

Нова мультимедійна платформа, яку запропонує Qashqai 2021, дозволить отримати доступ до цілої серії цифрових послуг в Інтернеті. Компактний позашляховик Nissan зможе похвалитися тим, що є справжнім «підключеним» автомобілем.

Варіанти комплектацій будуть збільшені завдяки оббивці та обробці. Але найголовніше очікування – поява вдосконаленого пакету ProPilot з новими системами допомоги водієві.

Асортимент двигунів: без дизеля та ставка на електрифікацію

Nissan Qashqai 2021 року (тізер)

Ключовий момент нового покоління «Кашкай» в тому, що японський виробник робитиме ставку на силові агрегати з електрифікацію. Слід пам’ятати, що нинішня модель не пропонує жодного типу електрифікованої техніки.

Новий Qashqai буде пропонуватися з двома рішеннями з моторизації: 1,3-літровий бензиновий двигун з гібридною технологією та 100% електричний варіант з розширеним запасом ходу.

Очікується, що технологія e-Power від Nissan потрапить в Європу з новим Qashqai. У Японії моделі e-Power є справжнім бестселером, оскільки вони дозволяють насолоджуватися відчуттям водіння електромобіля, не турбуючись про автономність.
1,3-літровий бензиновий двигун буде доступний у двох рівнях потужності. Але для зменшення рівнів споживання палива та викидів, він все одно буде електрифікований за допомогою 12-вольтової гібридної технології.

Ця м’яка гібридна система матиме невелику літій-іонну батарею, встановлену під днищем і ремінний генератор для відновлення енергії під час гальмування. Ця технологія дозволяє системам двигуна працювати на відновлюваній енергії, збільшуючи тим самим тривалість функції Start&Stop для зменшення загальних викидів CO2. Крім того, це дозволяє гальмувати двигуном, а також додає крутного моменту під час розгону.

Nissan Qashqai e-Power

Nissan Kicks
e-Power на кросовері Nissan Kicks

Це буде перше офіційно потрапляння цієї технології в Європу. Новий Qashqai e-Power відрізнятиметься наявністю електричного двигуна, який відповідає за керування колесами. Енергія надходитиме від високоефективного літій-іонного акумулятора, який підзаряжатиме бензиновий двигун. Також в систему e-Power входять електричний генератор та інвертор.

У Qashqai e-Power бензиновий двигун не буде підключений напряму до коліс (аналогічна система працює у колеги за альянсом Mitsubishi Outlander PHEV). Єдина його функція – заряджати акумулятор. Тому, на відміну від звичайного акумуляторного електромобіля, машина матиме велику автономність. Генератор, керований двигуном, підтримує заряд акумулятора, але також може передавати електроенергію безпосередньо двигуну для отримання додаткової потужності.
Двигун внутрішнього згоряння завжди працює в оптимальному діапазоні обертів. Це забезпечує максимальну ефективність та мінімізує шум.

Презентація Nissan Qashqai 2021

Коли ж кросовер вийде на ринок? Комерційний запуск нового покоління Qashqai відбудеться наступного року. Дебют моделі відбудеться навесні 2021 року. Серійне виробництво моделі для європейських дилерів відбудеться на заводах Nissan у Сандерленді (Велика Британія), де вже випускаються інші дуже важливі моделі, такі як Nissan Juke та Nissan Leaf.

До речі, у березні також було представлено можливий вигляд нового Nissan Qashqai, але від тоді кросовер ще не раз був помічений на тестах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest