Кросовери Nissan Rogue відкликані через ризик пожежі

Автор: Редакція | 31 Січ, 2022
2017 Nissan Rogue SL

Майже 700 000 кросоверів Nissan Rogue відкликано через ризик пожежі на приладовій панелі.

Кросовери Nissan Rogue 2014–2016 років випуску можуть постраждати від корозії в електричному роз’ємі під приладовою панеллю, що може призвести до проблем від відмови електросклопідйомника до пожежі.

Nissan оголосив, що відкликає майже 700 000 своїх позашляховиків Rogue 2014–2016 років, щоб усунути проблему з роз’ємом джгута приладової панелі. Згодом сіль і вода, що потрапили через простір для ніг водія, можуть «обволокти стрічку джгута на панелі приладів і потрапити в роз’єм», – зазначили в Nissan.

Можливі наслідки

Nissan Rogue SL 2017 року

Згідно зі звітом, поданим до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA), зазначене може призвести до низки проблем. Серед них може бути несправність електросклопідйомників на стороні водія або керування сидінням з електроприводом, підсвічування контрольної лампочки системи повного приводу, розряд батареї, «запах горілого», дим під приладовою панеллю з боку водія і, можливо, вогонь.

Згідно з хронологією проблеми, яку Nissan подав до NHTSA, було три «непідтверджені інциденти» з автомобілями в США без жодних травм, а також два «термічні інциденти» та два «інциденти з локалізованими тепловими пошкодженнями» в автомобілях Rogue в Канаді.

Nissan зазначив, що проблема, ймовірно, виникне лише в 1 відсотку відкликаних транспортних засобів. Серед них 305 220 примірників Rogue, виготовлених на заводі Renault Samsung Motors у Південній Кореї, та 383 726, виготовлених у Смірні, штат Теннессі, що становить 688 946 моделей 2014–2016 років.

Усунення проблем

Nissan Rogue 2017 року

Бренд також заявив, що змінив виробничий процес наприкінці 2016 модельного року, тому нові Rogue не відчуватимуть цієї проблеми, а у звіті NHTSA сказано, що жодні інші автомобілі Nissan чи Infiniti не використовували таку саму компоновку джгутів і стрічку, як на цих попередніх Rogue.

Починаючи з 2 березня власники кросоверів у США будуть повідомлені про шляхи вирішення проблеми. Nissan все ще розробляє шляхи ліквідації несправності, але очікує, що ремонт буде доступний навесні.

Автовиробник також заявив, що зв’яжеться з власниками щодо відшкодування витрат на ремонт, які відбулися до повідомлення про відкликання, оскільки відкликані автомобілі більше не підлягають гарантії.

Тим часом власники, які хочуть дізнатися, чи постраждав їхній автомобіль, можуть перевірити сайт відкликання NHTSA.

Раніше стало відомо, що Hyundai відкликає 26 413 седанів та кросоверів через лобове скло, а раніше 50 000 кросоверів Volkswagen Atlas відкликані через подушки безпеки.

Джерело: Car and Driver

Галерея Nissan Rogue 2017 року:
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan
Фотограф: Nissan

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest