Nissan не відкладатиме дебют нового X-Trail через коронавірус

Автор: Редакція | 08 Кві, 2020

Нове покоління кросовера Nissan X-Trail може бути презентовано вже цієї осені, адже компанія вважає появу нову генерації бестселера марки дуже важливою для перезапуску продажів.

Падіння фінансових показників Nissan у 2019 році змушує компанію не затягувати з презентацією нових генерацій моделі. За даними Automotive News, продажі японського виробника впали на 15%, а пандемія коронавіруса явно покращить минулорічні показники.

Марка розраховує, що вихід на ринок нового покоління кросовера X-Trail, який вважається бестселером Nissan, пройде без затримок. Офіційно заявлено, що дебют новинки відбудеться в Північній Америці під ім’ям Rogue вже восени, причому промислова збірка новинки почнеться вже влітку. У компанії припускають, що початку виробництва не завадить навіть карантинна зупинка заводу в Теннессі, де й планувалося випускати кросовер для ринку США.

Відповідно до останніх шпигунських фото, Nissan X-Trail (Rogue) отримає нову зовнішність, адаптовану до актуального дизайнерського стилю марки, і повністю перероблений інтер’єр з парою значних моніторів для приладової панелі і мультимедійної системи. А ось як саме зміняться ходова частина та моторна гамма, поки невідомо.
У США Nissan Rogue комплектується 2,5-літровим 170-сильним атмосферником в парі з варіатором і приводом на передні або на всі колеса. У нашій країні X-Trail доступний у чотирьох комплектаціях та з трьома двигунами. До речі, минулого року наша редакція тестувала актуальну версію кросовера.

До речі, новий Nissan X-Trail нещодавно розкрили на патентних зображеннях у Бразилії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Nissan X-Trail (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Шпигунське фото
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Можливий вигляд інтер'єру
Фотограф: Motor1
Фотограф: медійної системи
Фотограф: та джостіка коробки передач
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest