За ексклюзивний номерний знак заплатили 170 000 доларів

Автор: Редакція | 16 Лис, 2020
номерний знак Британія ціна

У Великій Британії невідомий покупець придбав державний номерний знак «O 10» за 170 000 доларів.

Як з’ясувалось, цей знак мав давню історію, а й від того таку вартість. А почалось все дуже давно.

Дідусь продавця був десятим у черзі на номерний знак, коли вони вперше були видані в Бірмінгемі (Британія) у 1902 році. А отже власник автомобіля й отримав простий на той момент номер «O 10».
Проте вже тоді, ця табличка на автомобілі дуже багато значила для першого власника Чарльза Томпсона, а також тих, хто її отримав потім.

Томпсон, який народився у 1874 році, володів оптовою компанією, яка продавала канцтовари у більшій частині Бірмінгема. Після його смерті у 1955 році автомобіль та номерні знаки були передані Баррі Томпсону – батькові продавця, який теж обожнював ексклюзивність, пов’язану з наявністю такої спеціального номера на машині; адже його машину одразу було помітно, що сприяло бізнесу.

До того, як Баррі помер у 2017 році, він встиг використати номер на Austin A35, Mini, Ford Cortina та Jaguar. З тих пір місцевий підрозділ Агентства ліцензування водіїв та автомобілів (DVLA) терпляче «ховав» номер в себе, поки 13 листопада 2020 року він був проданий на аукціоні у Сільверстоуні  за 170 000 доларів.
В Україні платні номери теж офіційно доступні за гроші й ціни на них починаються з 4800 грн й закінчуються 36 000 грн

Раніше стало відомо, що Велика Британія заборонить машини з ДВЗ після 2035 року, а в Україні планують встановити 1000 камер відеофіксації порушень ПДР.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest