Новий Fiat Panda має бути дешевшим за Fiat 500

Автор: Роман Галімон | 22 Тра, 2020
Концепт Fiat Centoventi

Італійська марка планує створити новий Fiat Panda на базі концепту Centoventi, але за ціною меншою за нещодавно представлений Fiat 500.

Новий Fiat Panda повинен з’явитися на початку 2022 року, приєднавшись до повністю електричного 500-го у лінійці Fiat, чим спробує повернутись на ринок сімейних автомобілів та почати відновлення італійської марки.

Після років недооцінки інвестицій в італійський бренд, оскільки Fiat Chrysler Automobiles (FCA) зосередився на своїй більш вигідній марці Jeep, Fiat готовий розширити свою лінійку протягом першої половини цього десятиліття.
Цей процес розпочнеться з виробничої версії концепту Centoventi, яка дебютувала на минулорічному автосалоні в Женеві. Керівник бренду Fiat Олів’є Франсуа розповів в інтерв’ю Auto Express, що нова модель має продовжити тенденції оригінальної «Панди», яка з’явилась ще у 1980 році, а також має бути доступною.

«У майбутньому назва Panda збережеться, – сказав Франсуа. – Ось чому останні 500-ті в повній комплектації коштують 30 000 євро. Тому, коли я представляю майбутню Панду, я, мабуть, зроблю навпаки. Я представлю базову версію з неймовірною ціною.

Так, я дуже бажаю майбутнього Panda, бо я думаю, що саме це робить Fiat таким унікальним. Немає Фіату в цілому, якщо у вас немає Panda та 500».

Концепт Fiat Centoventi
Концепт Fiat Centoventi

За припущеннями, Panda стане першою моделлю Fiat, яка використовує компоненти, отримані від групи PSA, куди входить Peugeot і Citroen, адже злиття між французькою компанією та FCA має бути завершено на початку 2021 року.

У PSA вже є платформа CMA для малих автомобілів, яка може працювати з бензиновими, дизельними та електричними конфігураціями – а така гнучкість у поєднанні із економією витрат завдяки спільному використанню деталей у великій кількості інших моделей зробить її ідеальним вибором для Fiat.
А може й не електричний

Концепт Fiat Centoventi
Концепт Fiat Centoventi

Проте, якщо ціна нового електричного Fiat Panda буде завеликою, у компанії також розглядають можливість використання двигунів внутрішнього згоряння.

Четверте покоління Panda навряд чи отримає дизель, але базовим може стати 1,2-літровий бензиновий двигун PureTech від PSA або останній Fiat TwinAir з «м’яким» гібридом.
«Ідея полягає у тому, щоб мати повноцінний електромобіль за ціною автомобіля, що працює на згорянні, – сказав Франсуа. – Якщо ми можемо це зробити, це цілком відповідає місії Panda. Якщо ми не зможемо, нам знадобиться двигун внутрішнього згоряння й можливо, м’який гібрид. Цей електрокар все ще може бути демократичним, але за привабливою ціною, а не за ціною, яку я передбачав. Ми працюємо над цим. Це не легко».

Нинішня Panda виготовляється на заводі в Помільяно поблизу Неаполя. Після злиття з PSA, можливо, завод отримає інвестиції на переобладнання під автомобілі на платформі CMP, на якій окрім Panda потенційно може перейти й хетчбек Punto.

На початку 2020 року Fiat оголосив про плани на гібридні моделі 500 та Panda, а також представив новий «компактний» пікап Strada.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Auto Express

Галерея концепта Fiat Centoventi:
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat

Додати свій коментарНовий Fiat Panda має бути дешевшим за Fiat 500
Чи випускається зараз Fiat Panda?

Так, Fiat випускає третє покоління Panda

Новий Fiat Panda буде повністю електричний?

В компанії поки не вирішили яким буде Fiat Panda

Чому Fiat Panda має бути дешевшим?

Виробник хоче створити доступний Fiat Panda

Коли дебютує новий Fiat Panda

За планами новий Fiat Panda має дебютувати у 2022 році
Pin It on Pinterest