Новий Opel Astra вперше «засвітився» із серійним дизайном

Автор: Редакція | 12 Бер, 2021
Opel Astra 2022 року

Нове покоління Opel Astra модельного 2022 року було вперше спіймано із серійним дизайном, хоча й у щільному «камуфляжі».

Лише кілька днів тому повністю новий Peugeot 308 «засвітився» з піднятим маскуванням, а тепер механічно пов’язана Opel Astra була помічена зблизька. Хоча автомобіль був одягнений у камуфляж з яскраво-жовтим відтінком, можна легко помітити значні відхилення в дизайні порівняно з вихідною моделлю.
Це пов’язано з тим, що нова Astra L отримає останню стилістику дизайну Opel, продемонстровану в серпні 2018 року на концепті GT X та названу Vizor. Останнє покоління Mokka вже перейняло загострений вигляд, а Astra матиме аналогічний зовнішній вигляд.

Під маскуванням помітні також дві кришки для баку на обох задніх крилах, що може означати лише те, що тестовий прототип мав плагін-гібридну силову установку (PHEV). За чутками, у плани бренду входить одразу дві версії PHEV, базової моделі з переднім приводом та хот-хетч із потужністю 296 к.с. та, мабуть, із суфіксом OPC.

Opel Astra 2022 року
Opel Astra 2022 року. Фото: Motor1

Незважаючи на те, що нова Astra L використовуватиме ту ж платформу EMP2, що й наступне покоління Peugeot 308, німецька модель матиме зовсім інший дизайн не тільки ззовні, але й в середині.

У новому альянсі Stellantis прагнуть візуально розрізнити два хетчбеки, аби вони сприймались окремо. Проте, враховуючи отримання 308-м кузова універсала, лише питання часу, коли ми побачимо нову Astra Sports Tourer на тестах.

Більшість технічних характеристик можна буде дізнатись вже за тиждень, адже прем’єра абсолютно нового 308 відбудеться 18 березня разом із новим логотипом Peugeot. Наступна генерація Opel Astra, швидше за все, не відстане, оскільки цей прототип виглядає майже готовим скинути свій камуфляж.
Швидше за все, офіційна прем’єра Astra L відбудеться у другій половині 2021 року. Нова Astra будуватиметься на домашньому заводі у Рюссельсхаймі. Ще у червні 2019 року Opel пообіцяв інвестувати в завод та підготувати його до платформи EMP2, на яку й перейде хетчбек у 2021 році.

До речі, в Україні досі продається попередня генерація Astra J й лише у кузові седану. Про тест-драйв такого «Опеля» можна почитати в нашому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Opel Astra 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest