Opel представив перші зображення нової Astra

Автор: Редакція | 08 Чер, 2021
Opel Astra 2021року

Німецький бренд Opel готує нову генерацію моделі Astra й вже презентував перші фотографії моделі. Й, звісно, бестселер бренду вперше буде електрифіковано!

Після оприлюднення у березні 2021 року «шпигунських» фото закамуфльованої Opel Astra, про модель довгий час нічого не було чути. Тепер бренд опублікував перші зображення-тізери, які дають уявлення про майбутню новинку Astra – в новому поколінні.
Фотографії демонструють новий характерний стиль бренду, в якому проглядається фірмове «обличчя» Opel Vizor, яке було вперше представлено на новому поколінні Mokka. На «Астрі» аналогічний дизайн також простягається на всю ширину передньої частини кузова, а також виступає основою для інтеграції високих технологій.

Opel Astra 2021року

Виробник акцентує увагу на повністю світлодіодних фарах IntelliLux LED, які приносить Opel в автомобілі С-класу.

Задня частина автомобіля тепер матиме характерний напис із позначенням моделі «Astra» й розташована чітко по центру кришки багажника.
Нове покоління інтер’єру

Opel Astra 2021року

Зміни також з’являться й в салоні автомобіля. Новинка отримає цифровий інтер’єр Pure Panel наступного покоління: повністю засклені поверхні і глянсове покриття. В основі передньої панелі лежать два горизонтальних широкоформатних дисплея, які орієнтовані на водія.

Кількість фізичних елементів управління буде зведено до мінімуму завдяки методам контролю різних систем або функцій. Водію і пасажирам обіцяють нові панелі й текстуру матеріалів, новий дизайн керма, зручні і ергономічні передні сидіння.
Електрифікація Opel Astra

Opel Astra 2021року

Автомобіль Opel Astra нового покоління буде повністю спроектований на батьківщині бренду – в Німеччині. Автомобіль запропонує покупцям вибір із двох типів кузова: класичний динамічний 5-дверний хетчбек або стильний універсал Sports Tourer. Тобто седан, який досі продається в Україні і який тестувала минулого року редакція Motorcar, остаточно залишить лінійку.
Проте вперше для моделі Astra будуть запропоновані електрифіковані версії, які стануть частиною нової стратегії електрифікації Opel. Виробництво автомобіля почнеться вже цього року на основному заводі в місті Рюссельсхайм (Німеччина).

До речі, у квітні Opel представив новий кросовер Mokka в Україні, а у березні до України «приїхав» оновлений кросовер Opel Crossland.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея тізерів Opel Astra 2021 року:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest