Новий Opel Astra запустили у виробництво

Автор: Редакція | 12 Лют, 2022
Opel Astra 2022 року

Нове покоління Opel Astra стало на конвеєр й вже доступно для замовлення в Європі.

Минулого року Opel Astra був презентований спочатку в кузові хетчбеку, а пізніше – універсалу. Тепер нова модель запущена на виробництво в німецькому заводі в Руссельхаймі.

Шосте покоління «Астри» вже давно продається по всьому європейському континенту й знайшло своїх клієнтів завдяки новим технологіям та дизайну моделі.

Відтепер модель, розроблена в Руссельсхаймі, технічно більше не пов’язана з концерном General Motors (якому бренд належав до 2017 року). Нове покоління «Астри» отримало останню версію модульної архітектури EMP2 від концерну Stellantis, куди також входять Peugeot та Citroen.

Виробництво Opel Astra

Opel Astra 2022 року

Виробництво нової Astra розпочалося кілька днів тому, і перші 500 одиниць вже зійшли з конвеєрів німецького заводу в Руссельхаймі.

До речі, на цьому ж заводі також виготовляють новий DS 4 та Insignia, які також поділяють  платформу EMP2 і велику частину технологій.

Нова модель має надійти в європейські салони вже весною й пропонуватиме багато комплектацій. В тому числі моторна лінійка включатиме бензинові та дизельні ДВЗ, а також гібридні та плагін-гібридні агрегати.

У 2023 році модель поповниться повністю електричною версією.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Opel Astra 2021 року:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest