Opel розкрив повну моторну лінійку кросовера Mokka

Автор: Редакція | 03 Вер, 2020
Opel Mokka та Mokka-e 2020 року

Німецький бренд Opel розповів про повну моторну гамму компактного кросовера Mokka, адже раніше була представлена лише електрична версія.

Вже другу модель Opel презентує з прем’єри електричної версії. Так, спочатку була презентована електрична Corsa-e, а пізніше її паливні аналоги.

Новий Mokka теж дебютував у повністю електричній версії, причому силові установки у хетчбека і кросовера виявилися ідентичними – з єдиним 136-сильним мотором і батареєю на 50 кіловат-годин.
Тепер після паузу в кілька місяців, Opel розкрив й паливні версії позашляховика. Очікувано, що лінійка ДВЗ Mokka теж перетинається з Corsa і, наприклад, з новим Citroen C4.

Opel Mokka 2020 року
Opel Mokka 2020 року

До неї входять 1,2-літровий бензиновий турбоагрегат у двох варіантах – на 100 к.с. (205 Нм) і 130 к.с. (230 Нм), а також 1,5-літровий дизель на 110 к.с. (250 Нм). Всі три мотора поєднуються з шестиступеневою механікою, для найпотужнішого також доступний восьмиступеневий автомат.

100-сильний Opel Mokka розвиває 100 км/год приблизно за 11 секунд і може розігнатися до максимальних 182 км/год. Показники 130-сильного (на «механіці») – 9,2 секунди і 202 км/год відповідно. Динамічні характеристики дизельного кросовера виробник не розкрив.

Opel Mokka 2020 року
Інтер’єр Opel Mokka 2020 року

В іншому Mokka майже не відрізняється від Mokka-e: у паливної моделі аналогічна передня панель Vizor й цифровий кокпіт Pure Panel, аналогічне оснащення.

При цьому одночасно з лінійкою двигунів Opel анонсував псевдоспортивну комплектацію GS Line з чорними і червоними акцентами в зовнішності та інтер’єрі й особливою оббивкою сидінь. У серійне виробництво кросовер запустять у четвертому кварталі 2020 року.
До речі, саме починаючи з Mokka німецький бренд змінив логотип, а у майбутньому всім маркам концерну PSA обіцяють перехід на нову операційну систему.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Opel Mokka 2020 року:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest