Opel представив перший комерційний електромобіль

Автор: Редакція | 29 Кві, 2020

Німецький виробник Opel представив свій перший комерційний електромобіль Vivaro-e, який став продовженням стратегії компанії на електрифікацію.

Відповідно до плану PACE ! від автомобільного альянсу PSA Group, Opel продовжив електрифікувати свій модельний ряд: компанія представила перший комерційний автомобіль без ДВЗ.
Подібно паливним Vivaro, електрична версія Vivaro-e заснована на французькій модульної платформі EMP2, на якій також побудований електричний Peugeot e-Expert.

Новинка оснащена електромотором на 136 к.с. і 260 Нм та дозволяє розвинути максимальні 130 км/год. Зі зрозумілих причин, батареї у німецької новинки аналогічні до французького e-Expert: перший на 50 кВт-годин дозволяє проїхати до 230 км за WLTP, а другий ємністю на 75 кВт-годин збільшує дальність пробігу ще на 100 кілометрів.

В Opel особливо відзначають, що за корисним навантаженням електричний Vivaro лише трохи поступається дизельному (1275 кг проти 1405 кг). Сімейство легких комерційних електромобілів включає кілька модифікацій довжиною в 4,6, 4,95 і 5,3 метра. Найпрактичніший вміщує 6,6 кубометра вантажу. Як й у випадку з паливними версіями, для Vivaro-e передбачені різні асистенти водіння, сучасна мультимедійна система, проекційний дисплей.
Приймання замовлень на електромобіль відкриється цього літа, постачання почнуться протягом року. Також у 2021 році Opel випустить повністю електричний Combo-e.

Раніше Opel представив ціни на Combo Cargo та Combo Life в Україні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Opel Vivaro-e 2020 року:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest