Opel представив оновлену та «найспортивнішу версію» Insignia

Автор: Редакція | 10 Січ, 2020

Німецька автовиробник Opel оновив версію Insignia GSi, проте вона не стала швидшою.

Рестайлінговий варіант Insignia GSi з’явився вже за місяць після того, як була представлена базова версія флагманського седана німецького бренду. Дебют відбувся в рамках брюссельської автомобільної виставки. Відрізнити модернізовану модель від дорестайлінгової за зовнішніми ознаками буде важко, але обсяг доробок у технічній частині виявився досить значним.

 Читайте також:

260-сильний мотор, який раніше встановлювали на GSi, замінили новим дволітровим агрегатом – він розвиває 230 к.с. і 350 Нм крутного моменту. Працює двигун тепер в парі з дев’ятиступеневим автоматом замість восьмидіапазонного і забезпечений системою відключення половини циліндрів за рівномірного руху. Стверджується, що він здатний витрачати 8,3 л палива на 100 км у змішаному циклі.

Витрати палива знижують ще й активні аеродинамічні жалюзі в решітці радіатора: за підрахунками інженерів Opel, новинка стала на 18% економічнішою.

Вже у стандартній комплектації Insignia GSi оснащується системою повного приводу з можливістю управління вектором тяги і адаптивною підвіскою FlexRide з чотирма встановленими режимами роботи бортової електроніки – Standard, Tour, Sport і Competition. Крім того, модель забезпечили оптимізованої гальмівною системою з чотирипоршневими супортами Brembo і новим електрогідравлічним підсилювачем гальм. В Opel заявили, що підсилювач розроблений з урахуванням можливості його адаптації для систем автономного управління.

Як й стандартні Opel Insignia, спортивна модифікація отримала нову матричну світлодіодну оптику IntelliLux, яку розробники називають «піксельною»: кожна фара складається з 84 світлодіодних елементів, які дозволяють точніше управляти світловим пучком.

Нарешті, виробник розсекретив й лінійку моторів, які будуть пропонуватися для стандартних Insignia (місяць тому ці деталі не озвучувалися). Оновлена модель отримає 1,4-літровий бензиновий турбомотор потужністю в 145 к.с. і 236 Нм крутного моменту в парі з 6-ступінчастою механікою, також може мати двигун на 2,0 л (200 к.с. і 350 Нм), який буде агрегатуватися 9-діапазонним автоматом, та півтора літровий дизель на 122 к.с. і 300 Нм (лише на механіці).

Джерело: Motor1

Галерея Opel Insignia GSi 2020 року:
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel
Фотограф: Opel

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest