Перший електрокар Alfa Romeo їхатиме як Peugeot й звучатиме як Porsche

Автор: Роман Галімон | 02 Чер, 2020
Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

Італійський автовиробник планує побудувати свій перший електричний автомобіль вже у 2022 році й допомогти може платформа від Peugeot.

Звісно, першим електрокаром Alfa Romeo має стати компактний кросовер. Саме цей сегмент ринку є для марки пріоритетним.

Після того, як виробник вирішив припинити виробництво Giulietta, у модельному ряді незабаром залишаться лише Giulia та Stelvio, до яких у 2021 році має приєднатися новий компактний кросовер Tonale, який стане ще й плагін-гібридом.
Проте компанія розраховує покращити свої показники продажів із ще меншим кросовером, який може з’явитися у 2022 році й після злиття концернів Fiat Chrysler та PSA отримає платформу eCMP, на котрій збираються електричні версії Peugeot 208, Peugeot 2008, Vauxhall Corsa та DS 3 Crossback.

Новинка від Alfa Romeo може бути схожою за розмірами e-2008, а отже отримає 136-сильний електромотор і батарею на 50 кВт-годин. Однак в Alfa Romeo не хочуть просто запозичити готове рішення, а запропонувати натомість драйвову версію електрокара, який буде відповідати спортивному духу марки.
Отже варто очікувати, що перший електрокар зможе додати більше потужності, але при цьому може скоротитися кілометраж пробігу, який на e-2008 складає 308 км на одній зарядці. Проте в компанії сподіваються на швидку еволюцію електрокарів та технологій.

«Еволюцію ринку ми побачимо досить швидко, – цитує прес-секретаря Alfa Romeo видання Autocar. –  Ми бачимо різні підходи на ринку – деякі успішні, інші не дуже. У нас є можливість побачити, як розвиватися та реагувати належним чином».
Alfa Romeo як Porsche Taycan

Porsche Taycan

Цікаво, що для першого електрокара у Alfa Romeo навіть готові наслідувати деякі бренди, які на своїх електрокарах відтворюють звуки вихлипу ДВЗ, як наприклад Porsche Taycan.

Прес-секретар Alfa Romeo додав: «Ідея полягає не в тому, щоб видавати підроблені звуки для відтворення двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ), бо у нас не буде фальшивих речей всередині Alfa. Ідея полягає у створенні певного звуку, щоб отримати емоції й від водія, й від автомобіля. Перевагою електричного автомобіля є тиша – якщо клієнт хоче проїхати саме так. Але також буде можливість агресивного режиму».
Такі звуки можна чітко уявити після перегляду перегонів Формули Е, але як само їх реалізують в компанії поки не повідомляється.

Проте, можна впевнено сказати, що поява найближчими роками ще двох кросоверів Alfa Romeo має скоротити падіння продажів, яке було зафіксовано 2019 року.

Нещодавно Alfa Romeo вже оновила «гарячу» парочку Giulia і Stelvio, а до цього кросовер Alfa Romeo Stelvio влаштував перегони з BMW X4 M.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio та Stelvio Quadrifoglio:
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest