Peugeot представив повністю електричний фургон e-Boxer

Автор: Редакція | 01 Вер, 2020
Peugeot e-Boxer

Французький виробник Peugeot презентував повністю електричний комерційний фургон e-Boxer.

На фоні значного обсягу європейського ринку комерційних автомобілів, який становить понад 550 тис. автомобілів на рік, модель Peugeot Boxer вже встигла зарекомендувати себе надійним та практичним автомобілем. Актуальна версія автомобіля, яка дебютувала у 2014-му році, вже знайшла близько 400 тис. покупців.

Проте виробник продовжує розвивати модель й після того, як вона пройшла технічне оновлення, яке принесло двигуни з екологічним рівнем викидів «Євро-6», тепер бренд пропонує повністю електричну версію фургона Peugeot e-Boxer.

Відповідно до розрахунків компанії, близько 80% водіїв комерційних автомобілів щодня проїжджають дистанцію до 200 км, а отже електричний e-Boxer має ідеально підійти для тих, хто більше перебуває усередині мегаполісів.
Жодних компромісів

Peugeot e-Boxer
Peugeot e-Boxer

При цьому виробник обіцяє, що будь-який тяговий акумулятор жодним чином не зменшить корисний вантажний об’єм: який досі доступний від 8 до 17 куб.м. в залежності від обраного типу кузова, а корисна вантажопідіймальність новинки складає – до 1 890 кг.

Також на вибір пропонується три варіанти колісної бази (3 м; 3,5 м; 4,04 м), чотири варіанти довжини кузова (L1; L2; L3; L4) та два варіанти «шасі-кабіни» (одинарна або подвійна кабіна).

Продумане розташування тягового акумулятора в нижній частині кузова дозволяє зберегти корисний вантажний об’єм на рівні ДВЗ-версій і досягти оптимального розподілу ваги.
Під капотом

Peugeot e-Boxer
Peugeot e-Boxer

Peugeot e-Boxer отримав електромотор потужністю 90 кВт (122 к.с.) з максимальним обертовим моментом 260 Нм, який дозволяє фургону розганятися до максимальної швидкості у 110 км/год (максимум 90 км/год для 4-тонних версій).

Крім того, новинка отримала електричний привід із функцією рекуперації (як тільки водій відпускає педаль акселератора і почне гальмувати), що дозволяє накопичувати енергію під час руху і збільшує запас ходу.

Вже в стандартній комплектації пропонується вбудований зарядний пристрій з допустимою потужністю близько 7 кВт (1-фазний струм) або навіть 22 кВт (3-фазний струм).

Peugeot e-Boxer
Кнопки для управління Peugeot e-Boxer

Також електричний фургон оснащений зарядним роз’ємом «Тип 2» і CCS, що дозволяє використовувати будь-який схожий спосіб зарядки: наприклад, на громадських високо-потужних терміналах підзарядки (до 50 кВт) – поповнення акумулятора до ємності 80% відбудеться приблизно за 1 годину.

Для управління електромобілем використовуються три кнопки, розташовані на центральній консолі: «D» (Drive, рух вперед); «N» (Neutral, нейтральна передача); «R» (Reverse, задній хід).
Стильні риси

Peugeot e-Boxer
Peugeot e-Boxer

Попри те, що новинка зберегла впізнаваний характерний дизайн оригінальної моделі Boxer, електрична версія фургона відрізняється низкою характерних деталей: зокрема, назвою «e-Boxer» на задніх дверях та логотипами «e» на передніх крилах.

Також електричний фургон отримав оригінальне дзеркало заднього виду з вбудованим дисплеєм, на який виводиться численна корисна інформація (рівень заряду тягового акумулятора у відсотках,  запас ходу на поточній зарядці в кілометрах та інше).

Peugeot e-Boxer
Дзеркало заднього виду Peugeot e-Boxer

В якості опції пропонується великий 9-дюймовий сенсорний дисплей з навігацією, камера заднього виду для допомоги при парковці, система екстреного гальмування (Active Safety Brake), стеження за дорожніми знаками та інші сучасні помічники водію.

Новинка з’явиться на європейському ринку вже з 4-го кварталу 2020 року й вироблятиметься на потужностях заводу Sevel (Італія).

До речі, раніше Peugeot перетворив Boxer на пожежну машину, а нещодавно наша редакція писала про тест-драйв  кросовера Peugeot 2008.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Галерея Peugeot e-Boxer:
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot
Фотограф: Peugeot

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest