Porsche 911 отримав новий колір, ретро інтер’єр та механіку

Автор: Роман Галімон | 28 Кві, 2020

Європейські покупці тепер можуть замовити нові моделі Porsche Carrera із семиступеневою механічною коробкою передач.

Компанія із Зуффенхаузена не на мить не зупиняє розвиток справжнього спортивного автомобіля Porsche 911, додаючи все нові функції, але зі збереженням ДНК спорткара.

Наприкінці жовтня минулого року Porsche заявила, що поверне «механіку» для моделей Carrera в США, а тепер представила семиступеневу механічну коробку передач в Європі як безплатну опцію для базових моделей.
Єдине застереження, така коробка доступна при купівлі пакету Sport Chrono, який серед іншого має цифровий індикатор температури в шинах. На приладову панель виводиться індикація синім кольором, коли шини холодні, і білим, коли гума досягла оптимальної температури для забезпечення найкращого зчеплення.

Механічна коробка дозволила Carrera 4S скинути 45 кг у порівнянні із комплектацією на автоматі PDK, що є ще однією перевагою для придбання версії на три педалі. Моделі Carrera, оснащені педаллю зчеплення, мають також функцію автоматичного зворотного поєднання як частина вищезгаданого пакету Sport Chrono. У комплект також входять динамічні кріплення двигуна, секундомір, додаток Porsche Track Precision і перемикач на кермі для зміни доступних режимів приводу.

Porsche 911 Turbo S 2020 року

Іншими новинками на Porsche також є функція InnoDrive. На моделях із PDK вона може автоматично регулювати адаптивний круїз-контроль, прогнозуючи швидкість руху до трьох кілометрів попереду, покладаючись на радари та датчики камери.

Для всіх версій 911 також доступна додаткова функція Smartlift – це додаткова система підйому переднього моста за допомогою попередньо запрограмованих координат GPS для автоматичного підняття носа автомобіля приблизно на 40 міліметрів.

Ретрошкіряний пакет Porsche

Серед можливих змін є й ретрошкіряний пакет, що стилізований під оригінальний 911 Turbo (930). Доступний на моделях Carrera, він складається з прострочених центральних панелей, дверних карт та іншого шкіряні оздоблення від підрозділу Porsche Exclusive Manufaktur.
На додаток, спортивне купе отримало опціональне легке й звукоізольоване скло, що зменшує вагу більш ніж на чотири кілограми, та яскравий зовнішній відтінок Python Green, який також є частиною модельного 2021 року та дизайну Ambient Light із семи кольорів.

Раніше Porsche також запропонував сучасну мультимедіа для класичних 911 та можливість друкувати відбитки пальців на капоті 911.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Porsche 911 Turbo S 2020 року:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest