Porsche презентував 1000-сильний гоночний концепт Mission R

Автор: Редакція | 07 Вер, 2021
Porsche Mission R

Porsche представив своє бачення майбутніх гоночних автомобілів – це концепт Mission R.

Плани Porsche з електрифікації модельного ряду тепер дістались й до створення першого гоночного електромобіля марки.

Концепт Mission R – це бачення Porsche щодо майбутнього гоночного автомобіля з нульовими викидами, побудованого з екологічно чистих матеріалів та пропонуючого продуктивність, яка конкурує з його найпотужнішими та найкраще підготовленими суперниками з двигунами внутрішнього згоряння.
Новинка дебютує під час Мюнхенського автосалону й компанія зі Штутгарта навіть говорить про потенційну моносерію для таких автомобілів у майбутньому, хоча наразі точних планів немає.

Під капотом

Porsche Mission R

Mission R оснащений електродвигунами нового покоління з комбінованою максимальною потужністю 1073 кінських сил (800 кіловат) у «кваліфікаційному режимі», як це називає Porsche.

Система повного приводу досить непогана для спринту з місця до 100 км/год й розганяє машину всього за 2,5 секунди (хоча у серійної Tesla Model S Plaid – 1,99 с). Максимальна швидкість розрахована на 300 км/год.

Загалом, у Porsche зазначають, що трекові характеристики Mission R відповідають паливному Porsche 911 GT3 Cup.

Porsche Mission R

Максимальна потужність, згадана вище, є піковою цифрою, і автовиробник пояснює, що електричний гоночний автомобіль може виробляти постійну потужність 680 к.с. (500 кВт).

Концепт також оснащений технологією напруги у 900 вольт, що має зарядити акумулятор із масляним охолодженням на 75 відсотків за 15 хвилин.
Побудований для геймерів

Porsche Mission R

Тим часом, спортивний зовнішній дизайн має активні аеродинамічні компоненти, включаючи три жалюзі в кожному з двох бокових повітрозабірників на носовій частині та регульоване двосекційне заднє крило.

Говорячи про кузов, Porsche каже, що він виготовлений з пластику, посиленого натуральним волокном (NFRP), і той самий матеріал можна значною мірою побачити й в салоні. Каркас безпеки гоночного автомобіля виготовлений з карбону, що забезпечує високий захист водія. Цікаво, що в салоні навколо водія все виконано у стилі симулятора кіберспорту.

При цьому, автомобіль трохи коротший за нинішній 718 Cayman: Mission R має висоту всього 1190 міліметрів, довжину 4326 мм і ширину 1990 мм.

На даний момент Porsche не планує пускати цей конкретний автомобіль у виробництво. Однак дуже подібний автомобіль із впровадженням технологій, побачених у Mission R, можна очікувати найближчим часом як гоночний автомобіль для клієнтів.

Говорячи про гоночні автомобілі Porsche, продані приватним пілотам, автовиробник зазначив, що за останні три десятиліття було поставлено понад 4400 трекових машин.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Porsche Mission R:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest