Porsche презентував оновлену Panamera

Автор: Редакція | 26 Сер, 2020
Porsche Panamera Turbo S 2021 року

Німецький бренд Porsche презентував оновлену модель Panamera, для якої переглянули дизайн, оснащення й моторну гамму.

З моменту прем’єри Porsche Panamera другого покоління пройшло вже більше чотирьох років, тому не дивно, що теперішня модернізація виявилася настільки значною. Компанія відразу показала всі три кузова – ліфтбек, довгобазову версію Executive та універсал Sport Turismo. Крім того, модель отримала дюжину модифікацій.
Найголовніше нововведення – модифікація Panamera Turbo S, яка прийшла на зміну попередньої Turbo і призначена на роль флагмана. Її чотирилітровий V8 форсували на 80 к.с. і 50 Нм – до 630 к.с. і 820 Нм відповідно. У режимі Sport Plus розкішний спорткар розганяється до 100 км/год за 3,1 секунди й може розвинути максимальну швидкість у 315 км/год. Аби автомобіль використовував надбавку з усією можливою ефективністю, йому переналаштували трикамерну пневмопідвіску, систему регулювання амортизаторів, стабілізації та перерозподіл крутного моменту.

Porsche Panamera 2021 року
Porsche Panamera 2021 року у трьох кузовах

При цьому до свого дебюту, Porsche Panamera Turbo S встиг встановити рекорд на Нюбургринзі, коли проїхав 20,8-кілометрову «Нордшляйфе» за 7 хвилин 29,81 секунди. Тепер це офіційний новий рекорд треку для автомобілів представницького класу.

Porsche Panamera GTS хоча, який вийшов менше двох років тому, теж оновився: при тому ж моменті у 620 Нм його V8 видає 480 к.с. – на 20 к.с. більше, ніж раніше. Виробник особливо відзначив, що тепер двигун звучить ще цікавіше завдяки новій спортивній випускній системі, включеної в стандартне оснащення.

Porsche Panamera GTS 2021 року
Porsche Panamera GTS 2021 року

Базові Panamera і Panamera 4 змінили трилітрові V6 на 330 к.с. і 450 Нм на 2,9-літрові з аналогічною віддачею – такі ж, як у гібридів. Точніше, єдиного гібрида: 462-сильний Panamera 4 E-Hybrid і 680-сильний Panamera Turbo S E-Hybrid відправлені у відставку.

Тепер представником «зеленого» крила в сімействі є тільки Panamera 4S E-Hybrid. Він зберіг інтегрований у восьмиступеневий робот PDK 136-сильний електромотор, але змінив 330-сильну «турбошестірку» на 440-сильну – як у звичайному Panamera 4S. В результаті сукупна віддача системи зросла до 560 к.с. і 750 Нм.

Porsche Panamera S e-Hybrid 2021 року
Porsche Panamera S e-Hybrid 2021 року

З пакетом Sport Chrono, який в разі Porsche Panamera 4S E-Hybrid входить до переліку базового обладнання, гібрид розвиває 100 км/год за 3,7 секунди і може розігнатися до 298 км/год. Що важливіше, ємність літій-іонної батареї збільшилася з 14,1 до 17,9 кВт-години. У поєднанні з оптимізацією системи управління режимами руху це забезпечило 30-відсоткову надбавку запасу ходу на електриці – до 54 км за циклом WLTP або 64 км за циклом NEDC.

І новий флагман, і гібридна версія будуть доступні у всіх трьох варіантах кузова, а Panamera GTS, як й раніше, тільки в двох. Виробник говорить, що нові налаштування підвіски і системи стабілізації, а також кермове управління останнього покоління та інші шини підвищили їздовий комфорт і керованість всіх версій «Панамери».

Porsche Panamera Turbo S 2021 року
Porsche Panamera Turbo S 2021 року

Екстер’єрний пакет Sport Design, який був раніше опцією, тепер включений до стандартного оснащення. При цьому Panamera Turbo S отримала властиву тільки їй агресивну зовнішність з збільшеними повітрозабірниками і іншими ексклюзивними деталями, а GTS відтепер за замовчуванням забезпечується затемненими задніми ліхтарями.

Крім того, оновлений Porsche Panamera отримав розширену кольорову палітру і ще три варіанти 20- і 21-дюймових дисків – тепер їх всього 10. Також був вдосконалений функціонал інформаційно-розважального комплексу: серед іншого, він став краще розуміти голосові команди і навчився підтримувати бездротову інтеграцію смартфона через Apple CarPlay. Систему утримання в смузі додали в базове устаткування, де й до цього були доступні адаптивний круїз-контроль, асистент перестроювання, система нічного бачення і багато іншого.
У Німеччині рестайлінговий Porsche Panamera вже доступний для замовлення, ціни починаються з 91 345 євро за базову задньопривідну версію і доходять до 179 737 євро за Panamera Turbo S. У дилерів машини з’являться в середині жовтня.

Нещодавно у Porsche також оновили електричний седан Taycan, а раніше Porsche представив хардкорну версію Cayenne GTS,

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Porsche Panamera 2021 року:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest