Porsche Taycan розбив вітрину автосалону після плутанини педалей

Автор: Редакція | 09 Лют, 2021
Porsche Taycan Turbo S - аварія

Абсолютно новий Porsche Taycan Turbo S розпочав своє бурхливе життя на фоні того, що його власник намагається «накрутити» кліки на YouTube.

Російський влогер Михайло Литвин потрапив у заголовки новин у жовтні минулого року, спаливши своє чотиридверне купе AMG GT 63 S у ролику, який нібито був повідомленням до Mercedes. У преміального й потужного седана, як стверджується, були серйозні проблеми з надійністю, які дилер не зміг виправити, тому власник прийняв рішення просто позбутися машини, підпаливши її.
Відео, завантажене 24 жовтня 2020 року, наразі має 21,5 мільйона переглядів на YouTube, та ймовірно принесло автору непоганий дохід, аби він купив наступний автомобіль для нового кліпу, який теж може стати вірусним.

Завантажений лише пару годин тому, новий ролик вже має понад 1,3 мільйона переглядів на відеоплатформі, і на ньому видно, як Михайло Литвин розбиває новенький Porsche Taycan Turbo S. Відео краще дивитися з 4хв16с

Варто зазначити, що електричний седан вартістю близько 212 000 дол. США розбився прямо на виїзді з автосалону, де начебто цілком випадково стояла інша знімальна група.

Влогер стверджує, що все це сталося після того, як він помилково натиснув педаль акселератора замість того, щоб натиснути на гальма, але зрозуміло, що навряд чи в салоні дозволили б ходити з камерами, а тим більше давати ключі від авто всередині приміщення.
Швидше за все, про розбиття вітрини було домовлено заздалегідь, а автор сподівається, що монетизація від відео покриє й ремонт нового Porsche Taycan Turbo S та вітрини дилера.

Питання тепер лише в тому, як швидко влогеру набридне його новинка й він її спалить заради чергових кліків.

Нещодавно Dodge Challenger розбився у спробі обігнати Tesla Model Y, а минулого року в Британії сталася аварія на чверть мільйона: Rolls-Royce Ghost врізався в Lamborghini Urus.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest