Dodge Challenger розбився у спробі обігнати Tesla Model Y

Автор: Редакція | 03 Лют, 2021
Dodge Challenger аварія обгін Tesla Model Y

Спортивний автомобіль Dodge Challenger потрапив до аварії при спробі поганятись із Tesla Tesla Y.

Камери електрокарів «Тесли» вже не вперше фіксують аварійні ситуації на дорогах. Так, раніше пікап Ford злетів у повітря «на очах» у Tesla, інший американський електрокар зафіксував, як Subaru вибила його з дороги.
Тепер у новому відео каналу Wham Baam Teslacam з’явилась добірка з різних фрагментів, які показали нещодавні інциденти з електрокарами або біля них.

Й серед перших була показана аварія спорткара Dodge Challenger, який спробував «наказати» водія «Тесли».

Відомий факт, що власники машин із потужними ДВЗ не долюблюють електрокари, які теж мають високопродуктивні комплектації. Проте іноді ситуації не вичерпуються простим обгоном.
Раніше Motorcar вже писав про те, як байкер намагався відбити дзеркала на електрокарі, а тепер на згаданому відео чорний Dodge Challenger почав переслідувати Tesla.

Проте спроба обгону водієм «Челленджера» закінчилась невдало. Challenger не зміг коректно перелаштуватись зі смуги й на високій швидкості врізався в третій автомобіль, зупинившись з ним на узбіччі дороги.

Відповідно до інформації від водія «Тесли», він не побачив саму аварію поки він не повернувся додому й не переглянув запис камери заднього виду.

Крім цього інциденту, на відео є ще чимало інших інцидентів, які дозволяють бути  системі «Теслакам» додатковим елементом захисту автомобіля.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest