Subaru вибила з дороги електрокар Tesla

Автор: Редакція | 04 Лис, 2020
Tesla Model 3 2018 року

Водій кросовера Subaru вирішив навмисно вибити з дороги електрокар Tesla та сподівався на відсутність покарання. Проте він не врахував одну деталь.

Це вже не перший випадок, коли до електричних машин, зокрема Tesla, водії «звичайних» паливних автомобілів проявляють зверхнє ставлення.
Іноді це може стосуватись вандалізму на парковці, а іноді доходить до інцидентів на дорозі, як у цьому випадку.

Водій Subaru певний час спокійно їхав у лівій смузі, поки перед ним не зробив маневр обгону водій «Тесли», котрий випередив явно повільну машину попереду себе у правій смузі.

Проте «Субару» після цього маневру «Тесла» почала швидко прискорюватись, вдарила електрокар у задній бампер, потім порівнялась із ним й спробувала виштовхнути електрокар на узбіччя, а в кінці сталося ще гірше.
Subaru випередила електромобіль Tesla й ставши в його смугу різко загальмувала. Це призвело до того, що електрокар сильно вдарив кросовер й при цьому обидві машини зазначили сильних пошкоджень.

За повідомленням місцевих медіа, водій Subaru жодним чином не бажав пояснювати свою поведінку до приїзду поліції, а її працівникам потім розповів, що саме водій Tesla виштовхував його з траси.

Можливо, поліція й взяла б до уваги повністю протилежні свідчення обох водіїв, але з’ясувалось, що на «Теслі» весь цей час працювали відеокамери, які й зафіксували весь інцидент. Після цього, винуватець був однозначно визначений, хоча водій Subaru отримав лише «попередження».

На думку американських видань, покарання могло бути й серйознішим, але всі деталі й обставини цього інциденту можливо не були розкриті до кінця.

Раніше повідомлялось, що Tesla Model X витримала удар у моторошній аварії, а Tesla Model 3 врізалась у перекинуту «фуру» на автопілоті.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest