Пікап Ford злетів у повітря «на очах» у Tesla

Автор: Редакція | 03 Січ, 2021
Пікап Ford політ Tesla

Дивовижні моменти може зафіксувати електрокар Tesla – все завдяки встановленій TeslaCam, яка постійно записує відео навколо автомобіля – наприклад, політ пікапа Ford.

Нещодавно Motorcar вже писав про те, як водій Tesla зміг довести провину власника Subaru, котрий намагався його вибити з дороги. А тепер з’явилась нова добірка відео від YouTube-каналу Wham Baam TeslaCam, куди власники надсилають свої цікаві записи з TeslaCam.
З перших кадрів можна побачити пікап Ford, який з’їхав із дороги у канаву, після чого наїхав на пагорб й доволі високо злетів у повітря.

Людина, яка записала відео зазначила, що з водієм все нормально, але вважає, що особа за кермом відволікалась на мобільний телефон. Ймовірним поясненням може бути написання текстового повідомленнями за кермом, в той час як дорога «уходила» вліво.

Й хоча, літаючий пікап є головною «прикрасою» цієї відеозбірки, варто переглянути решту відео, оскільки там можна побачити стрибки оленів на Tesla, легковажну перевірку гальм для Model Y (хто хоче може згадати Хемільтона та Феттеля на Гран Прі Баку 2017), пожежну машину, яка втрачає деталі, і можливий метеорит, який потрапив у лобове скло «Тесли».
Раніше повідомлялось, як Tesla Model X витримала удар у моторошній аварії, а Tesla Model 3 врізалась у перекинуту «фуру» на автопілоті.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest