Продажі електрокарів у Європі вперше випередили продажі в Каліфорнії

Автор: Редакція | 05 Гру, 2020
Volkswagen ID.4

Продажі електромобілів у Німеччині вперше цього року перевершив продажі в Каліфорнії, завдяки ряду державних стимулів, що створюють найбільший автомобільний ринок Європи попереду батьківщини Tesla.

Мешканці Німеччині вже придбали 98 370 повністю електричних автомобілів за перші дев’ять місяців, що приблизно на третину більше за продажі в Каліфорнії, згідно з інформацією берлінського Schmidt Automotive Research.
У листопаді продажі електричних автомобілів у Німеччині зросли на 523 відсотків до 28 965 на загальному ринку, який впав на 3 відсотки. Продаж автомобілів Tesla підскочив на 500 відсотків до 1680 одиниць, але це 0,6 відсотка  ринку.

Субсидії, що надаються державою у розмірі до 9000 євро за автомобіль на акумуляторних батареях, створили парк електромобілів Німеччини удвічі більший за норвезький, де досі панує найбільше проникненням електрокарів на душу населення.

Німеччина та Каліфорнія - продажі електрокарів 2020

Німеччина обігнала Каліфорнію завдяки місцевим автовиробникам Volkswagen, Daimler та BMW, оскільки вони прагнуть наздогнати Tesla.

Проте американський виробник вже будує завод поблизу Берліна, аби кинути виклик компаніям на їхньому домашньому ринку.

Європа також робить безпрецедентні кроки з поступової відмови від бензинових і дизельних автомобілів, а у Британії вже оголосили про заборону продажів таких машин із 2030 року. Німеччина минулого місяця заявила, що продовжить субсидії на придбання електромобілів до 2025 року, розширить мережу зарядних пристроїв у країні та спростить оплату за оновлення батареї.
Каліфорнія припинить продажі нових бензинових автомобілів до 2035 року в рамках боротьби зі зміною клімату, про що заявив у вересні губернатор Гевін Ньюс.

Нещодавно, Японія теж оголосила про плани заборони бензинових й дизельних авто.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest