Автомобільному блогеру виписали 18 штрафів

Автор: Редакція | 16 Бер, 2021
Ram TRX та стрибок

Американському автомобільному блогеру виставили 18 штрафів за порушення, які були здійснені під час фільмування відео з випробуванням пікапа Ram TRX.

Доволі популярний YouTube-канал Street Speed 717 має понад 1,1 мільйона передплатників та пропонує огляди технічних доопрацювань для деяких моделей й зокрема для пікапів.
Вочевидь, автори відео обожнюють також випробовувати техніку на бездоріжжі та робити стрибки через перешкоди. Наприклад, кілька місяців тому Ford F-150 Raptor попереднього покоління перестрибнув Hummer, а нещодавно новий пікап Ram TRX повторив аналогічний трюк через невелику річку.

Проте, влада штату не залишила подібні витівки без розгляду та виписала 18 штрафів після зйомок вірусного відео, яке вже набрало 1,66 мільйона переглядів. Фактично, звинувачення надійшли з комісії рибного господарства штату Пенсильванія й налічували два провадження за порушення водних шляхів, шість за забруднення вод, шість за сміття біля води та ще чотири за роботу транспортного засобу в річці.

Автор каналу Street Speed 717 пояснив, що всі відеоролики були зняті в приватній власності, і він не завдав шкоди навколишньому середовищу. При цьому стверджується, що з пікапа Ram TRX не витікали у воду жодні рідини (ані бензин, ані мастило), які могли б отруїти рибу. Також канал не погоджується із звинуваченням у викиданні сміття.
Тим не менш, звинувачення стосуються не лише відео зі стрибком TRX, оскільки автора також винуватять в тому, що він керував автомобілем «невідповідним способом».

На все це автор відповів, що справа швидше за все в тому, що його стиль життя не розуміють та навіть ненавидять за те, що він просто веде відеоблог та заробляє на цьому гроші.

Канал вже найняв адвокатів, аби вирішити проблеми із звинуваченнями.

Робота ж над новими проектами не зупиняється й обіцяно, що незабаром буде новий трюк із Ram TRX, який має стрибнути за допомогою додаткового пандусу й це може буде ще більш вірусне відео.

Раніше інший блогер показав, як відремонтували Спорткар Corvette C8 локшиною, а також спортивний Mercedes-AMG GT 63 S спалили заради ЗАЗ 968.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest